Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért távozik sok ember a...

Miért távozik sok ember a cégtől? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vm nap szembesültem vele, hogy már megint valaki felmondott. Hónap végén fog elmenni. Miért van ez?
2019. okt. 11. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kevés a fizu.

Sok a munka.

Rosszak a körülmények.

3 műszak.

Túlóra.

Stb..

2019. okt. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet.

Nálunk pl.a nagyfokú vezetői szervezetlenség miatt mennek el(mondjuk általában túl sincsenek fizetve)Semmi nincs időben leegyeztetve,olyan munkákat sóznak rájuk,ami nem az ő dolguk lenne,kevesen vagyunk,de plusz embert nem vesznek fel,mert annak fizetni kell(hazudoznak,hogy nincs jelentkező,hát persze,mivel meg sincs hirdetve)és nem mellesleg van egy-két elég bunkó hangulatember a főnökség között,gyakran rossz a kommunikációs készségük,a hibáikat nem ismerik el,de a dolgozónak felróják ha éppen nem pattan öt perc múlva,az,hogy még a másikban van benne nyakig,az nem számít...így aztán döntsd el,mi a jó...

Én egyébként tapintatosan rá is szoktam kérdezni,miért mennek el,a legtöbben el is mondják.Akivel közelebbi viszonyban vagyok,az magától is mondja.Ilyenkor beigazolódik,amit egyébként is látok,tapasztalok

2019. okt. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű az indok: találnak jobbat.
2019. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!