Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkalehetoseg visszautasitasa?

Munkalehetoseg visszautasitasa?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Jelenleg munkát keresek.

Közben pedig el szeretnék végezni egy 3 hónapos tanfolyamot ami szombatonként lenne. Sajnos e miatt eddig mindenhol elutasitottak.

Ma a tescoba - kisebb - nem mondtam a tanfolyamot, mivel szüleim lebeszeltek róla igy persze felvennenek azonnal, kaptam is egy csomó kitoltendo papirt, orvosi alkalmasságira beutalot.

Hazafele viszont megiscsak elszomorodtam. Sajnálom a tanfolyamot, 1 eve ezt vartam, most szombaton indulna.

Utana egyenlőre márciusig biztosan nem indul.

Folyamatosan munkát keresek ami mellett talan elvegezhetnem es tudnék ebben dolgozni, meg ha csak minimálbért fizet is, en ezt örömmel végeznem.


Mi lesz igy a Tescoval? En megadtam a telefonszamom, de en nem tudom az övék.

A munkaido 5:30-14:00ig vagy 13-21:30ig. Bruttó 195ezer. Beremeles fél ev utan.

Ha egyszerűen nem megyek el orvosira es ha felhivnak visszautasitom vagy mondom hogy talaltam mást az elfogadhato?

Nagyon elbizonytalanodtam.

Köszönöm a bármilyen nemű segítséget


20L



2019. okt. 14. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi tartalékod van.
2019. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lesz az a munkaido 5:30-18:30ig is. illetve szombaton es vasarnap is befognak rendelni. a felettesnek kell jelezni, h szombatonkent nem ersz ra es akkor ugy alakitjak a beosztasokat :) a brutto 195 az meg vicc kb
2019. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még körülbelül 100ezer ft tartalékom van

Szombaton muszáj dolgozni mert ugye akkor a legnagyobb a tömeg. Ha mondom korábban be se hívnak

2019. okt. 14. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon hamar elfogy, tapasztalat.
2019. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a mekibe vagy a burgerbe és megmondod, hogy heti 6 napot tudsz dolgozni a szombatot kivéve. Szerintem simán alkalmaznak ha bevállalod a vasárnapokat.
2019. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!