Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak? Sos

Mit csináljak? Sos

Figyelt kérdés
Korábban volt egy munkahelyem, ahol szerettem lenni, jó is voltam a munkámban,de sok atrocitás ért, emellett a nagyfőnök is a kegyetlenkedőt támogatta, ezért felmondtam. Később találtam egy új munkahelyet, ahol rengeteg segìtséget,figyelmet, szeretetet kapok, de ennek ellenére azt érzem, hogy nem nekem való ez a terület. Nem szeretem csinálni. Hogyan tudnék olyan munkahelyet találni, ahol a kettő helynek a tulajdonságai ötvöződnek? Negatìvaktól tekintsünk el.
2019. okt. 25. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Kézenfekvő, keresel tovább
2019. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jól van ez így? ***** válasza:
Meg kell tanulnod kiállni magadért. Mindenhol lesz legalább egy olyan nyomorult, aki a saját tyúxaros életének az összes sérelme miatti frusztrációját rajtad akarja majd leverni. Miért? Mert hagyod. Az ő szemükben, te gyenge vagy, ők elcseszték már az egész életüket és az hoz nekik egy kis örömöt ebbe a xartengerbe, hogy te szenvedsz. Kell az élettől pár büdös nagy pofon és ha tanulsz belőle, akkor megerősödsz, ha nem akkor akár olyanná is válhatsz mint ők. Önismeret, emberismeret, konfliktus kezelési stratégiák elsajátítása. Szóval ők, nem fognak megváltozni, te viszont változhatsz, ha hajlandó vagy rá és nem akarsz örökre az áldozat szerepben megmaradni. El kell jutnod oda, hogy minden fröcsögésük leperegjen rólad, ugyanakkor ki is kell állnod magadért, ha úgy adódik. A teljes ignorálás nem jó, mert attól csak vérszemet kapnak. Sokat segít még, ha sportolsz valamit és fizikálisan is megerősödsz. A lényeg, ha szereted a munkád, akkor még az Atya Úristennek se hagyd, hogy az utadba álljon.
2019. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!