Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felvesznek egy nagy gyárba...

Ha felvesznek egy nagy gyárba dolgizni honnan fogom tudni hogy mikor hova kell menni és mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Hatalmas gyár. Honnan fogom tudni? Ok elsô nap megmutatják, de aztán én hogy tudjam magamtól? Adnak valami tájékoztató jellegü papirt hol kell lenni? Vagy valami.

2019. nov. 4. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:
*dolgozni
2019. nov. 4. 15:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Obi, ezt már kérdezted.
2019. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te hogy élted túl a középiskolát ennyi ésszel?
2019. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem egyedül leszel egy nagy teremben, feltételezem, lesznek melletted mások is akik ugyanazt a munkafolyamatot csinálják.

Obeliszk, tényleg el kellene menni valamilyen nem tudom milyen szakemberhez, pályaválasztási tanácsadóhoz és pszichológushoz.

2019. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vállalnák, egy újoncot, megint hogy mit csináljon, mit hol talál.
2019. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz életképtelen. :D


Esetleg figyeld meg, kikkel leszel egy helyen első nap; ha valahol felbukkanni látod őket, hozzájuk csapódsz, azzal kísérnek ide-oda.


Ha nem, akkor megkérdezed, mi merre van vagy melyik dolog után mi jön, ha első nap nem tudtad megjegyezni.


Nem is tudom, mi lesz a következő kérdésed... " Mi lesz, ha a gyárban rám jön a hasmas a második nap? Elmehetek hosszabb időre? Plusz, mi van, ha nem találom a WC-t? Hogy találom meg?" ...

2019. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!