Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lesz valaki rocksztár?...

Hogy lesz valaki rocksztár? Lehetnék én is?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kideríteni tehetséges vagyok e?? Ôk hogy csinàltàk? Pl tankcsapda Lukàcs hogy írja a dalokat?? Ôk hogy jöttek rà hogy tehetségesek?? Nekem sem való ez a hétköznapi élet. Ha úgy lesz pénzem veszek gitàrt.

2019. nov. 5. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lukács nagyon kitartó volt, abban az időben elképesztő mennyiségű rockzenekar alakult, de a legtöbb pár éven belül megszűnt.
2019. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kojee ***** válasza:

Gondolom Lukács a kezdeti időkben szanaszét itta magát, meg alja módon élt, de azokat az élményeket amit akkor megélt, abból olyan zenét csinált/ak (az akkori felállás), ami bejött az akkori közönségnek. Történetük: [link]

Szeretném felhívni figyelmed arra az apróságra, hogy akit a mai napig rockszárnak tartanak, azok a 70-80-90-es években alapozták ezt meg. Akkor még a kiadók uralták a zenei terepet, és albumok voltak. Ma már a közösségi médiából kerülnek ki "sztárok", akár olyan módon is, hogy nincs egy kiadóval sem szerződésük , és nem játssza a számaikat egy kereskedelmi rádió sem, de a népnek tetszik (nem zene, de pl influenszerek), és így akár fesztiválokon is fel tud lépni. Ha az a vágyad, hogy bohóckodásból élsz meg egy darabig (mert szerény véleményem szerint pl a TCs ezt teszi egy jó ideje), jó lehet neked az xfaktor meg az összes ilyen média sz@r. Elmész jelentkezel, eladod magad, és majd eldöntik, hogy "tehetséges" vagy-e. Ehhez még hangszert sem kell venned, és borzasztó sok energiát beleölnöd a hangszeres, és ének tanulásba.

2019. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk olyan klasszikus rocksztár szeretnél lenni, akkor ahhoz tudnod kell mivel fogsz szemben állni, és hogyan akarsz ennek hangot adni. A többi viszonylag magától jön. Jó ha van hangszered és kicsit ismered is, és még jobb ha össze tudsz szedni olyan embereket akik szintén szeretnének hasonló dolgokat elmondani mindenkinek, és kedvük lenne együtt zenélni.
2019. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez belülről jön, ehhez születni kell.


Főiskoláról ismerek egy srácot, aki az lett. Látszik mindenen, hogy él-hal a rockért. A mozgásán, a gitárjátékán, ahogy a közönséggel kommunikál, mindenen.


Nem tudom, hogy az akart-e lenni, vagy csak elkezdett gitározni és magával rántotta, fogalmam sincs. De az biztos, hogy az agyában tombol a jutalomközpont, akárhányszor színpadra lép.

2019. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!