Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Hol keresgéljek?

Mit tegyek? Hol keresgéljek?

Figyelt kérdés

Utálom a mostani munkàmat. Unalmas, mindig kicsesznek velünk, és most vették vissza karácsony előtt a fizetésünket is. Gyűlölöm. Még bejelenteni is képtelenek, napi bejelentéssel dolgozom, szóval a tb-t is nekem kell fizetni havi 30-40 ezer forintból. Hónapok óta keresgélek, de nem találok semmit, ahová eddig beadtam a jelentkezést oda be se hívtak sehova. Mivel iskolába járok ezért csak olyan munka lenne jó ahol du. 3-ig végzek, vagy eleve csak részmunkaidős. Teljesen le vagyok hangolva, szerintem ezen a szar munkahelyen fogok megrohadni is. Jogsim sincs, pedig azzal lenne legalább valamennyi lehetőségem. Amim van az egy semmit nem érő érettségi és egy szintén szart sem érő számítógépes rendszerkarbantartó "szakma". Jelenleg építőipari szakmát tanulok, de még segédmunkásnak sem kellek senkinek. Már pedig bármi jó lenne, benzinkút, autómosó, vagy bármi.

Hol keresgéljek? Mit csináljak? Napi szinten nézem a Jófogàs és a Jobble ajánlatait, de semmire nem jutottam egyikkel sem. Facebook állàsos csoportokba is írtam és csak az MLM szarok talàltak meg. Nem tudom elhinni azt, hogy Debrecenben ennyire nincs normális munka.

Csak értelmes válaszokat kérek!


2019. nov. 14. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz ki 2 3 helyet vagy munkát amit vegeznél , írj motivációs levelet a cégeknek esetleg szemelyesen vidd fel az irodába de ne a recepció-portás vegye át ....
2019. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha iskolába jársz, miért nem mész el diákmunkára?
2019. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Estiskènt nincs diákmunka.
2019. nov. 14. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Profession, CVonline, Workania

Ezeket tudom ajáani

2019. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!