Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jogos hogy rosszúl...

Szerintetek jogos hogy rosszúl esik hogy ugyan abban a munkakőrben valakinek jár a céges ajándék valakinek meg nem?

Figyelt kérdés

4 éve a cégnél vagyok. Nagy a cserélődés. Supervisorok maradnak de az átlag melós pár hónapot húz. Jelenlegi állandósok nagy részét én tanítottam be. De mivel diákként vagyok ezért nekem nem jár a céges ajándékból. Pedig heti 36 órát így is bent vagyok középiskola óta jelenleg egyetem mellett. Persze nem ingyen, kifizetnek. De azok után hogy a jelenlegi csapat nagy része augusztus óta van itt, nagyon rosszúl esett hogy az állandósok meg vannak hívva a céges buliba, ajándékot is kapnak, én meg aki 4 éve ugyan azt a munkát csinálja majdnem ugyan abban az óraszámban, ugyan akkora felelősséggel, nem vagyok meg se említve nem mert csak diákmelós vagyok. Aztán állandósok tőlem kérnek segítséget ha megakadnak. Meg én nekem kell a kezdők munkáját jóvá hagyni, nevemet adni mellé, anyagi felelősséget vállalni. És ez a hála.

Csak azt nem értem hogyha csak diákmelós vagyok, annyira hogy nekem nem jár a megbecsülés, akkor miért nem kell annyival kevesebbet is dolgoznom, kevesebb felelősséget vállalnom?


Tudom hogy nem a világ vége, de nekem nagyon rosszúl esett. Leszarom a a csokit, repianyagot meg bort. De azért egy elismerés jól jött volna.

Szerintetek jogos vagy túldrámázom?


2019. nov. 21. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Jogos.
2019. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Jogos!

Ugyan ugy ott vagy es semmibe neznek.

2019. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Te nyilván nem vagy a cég alkalmazottja, mert mint írod, diákként dolgozol. A céges bulikba a "cég alkalmazottjait" hívják meg, és adnak nekik repi ajándékot. Bármennyire is sajnálkozunk ezen, ez mindenhol így működik.
2019. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
De te most ugye nem a cég alkalmazottja vagy. Ezért.
2019. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Én külsősként dolgoztam két cégnél, ajándékot mindkettőben kaptam külön, az egyikben a bulikra nem hívtak meg, a másikban a második évtől meghivtak.
2019. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a bérmunkások meg vannak hívva a céges vacsira és kapnak egy ajándékkosarat is. 13. és esetenként 14. havi fizetést (kvázi jutalmat) viszont nem kapnak.
2019. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!