Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Még ilyenkor év végén lehetség...

Még ilyenkor év végén lehetséges hogy felvegyenek munkahelyre?

Figyelt kérdés
Vagy csak január?

2019. dec. 4. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok. Igen, elvileg lehetséges, de mivel időarányos szabid már aligha lesz, max 1 nap, végig kell majd dolgoznod a szenteste előtti napot és a szilvesztert is.
2019. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye, december közepétől szinte megáll az élet, a legtöbb gyár le is áll a két ünnep között.
2019. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Munkahelye válogatja... ahol csak egy biorobot kell, ott lehetséges, hogy ez is szempont... mi ha megtalálnánk azt a hálózatfejlesztőt akit keresünk, akár szenteste is bejönnénk megírni vele a szerződést.
2019. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

utolsó, jó lenne, ha nem néznéd le a gyári munkásokat meg mondjuk a mekis dolgozókat

ők is ugyanolyan emberek, mint a programozók meg az orvosok

te meg attól nem leszel jobb ember, hogy értelmesebbnek gondolod a munkádat, a takarítás vagy a vendéglátás is fontos, gondolom nem szívesen járnál egy bűzlő irodába dolgozni, de az meg derogálna, hogy te takaríts, mert te keményen tanultál 5 évet az egyetemen, ezért meg jár a 40 évig tartó átlag feletti fizu meg nyugdíj


és ezt úgy írom, hogy hasonló területen dolgozom, mint te, de hányok ettől a felfogástól

2019. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nézi le a gyári munkásokat a korábbi válaszoló. Reális a meglatása abban, hogy alacsony végzettségű emberekért nem kapkodnak annyira. Ez fontos a kérdező szempontjából, mert ha ő is fizikai munkát vállalna, akkor lehet, hogy nem kap decemberben. Vendéglátásban több esélye lehet, gyári melónál viszont igen kevés a téli leállások miatt.
2019. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Senkit sem nézek le... puszta tényközlés volt... ha én találnék végre egy olyan szakit akit keresek, szenteste is bemennék boldogan szerződést kötni... ennyi.
2019. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
a bioroboton akadtam ki, ami irtó lenéző kifejezés
2019. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

De megsúgom, az, hogy cég tulajdonos vagyok, nem jelenti, hogy tanultam is. Mármint iskolában.

Gyári melóztam én 12 évet... mire elkezdett kamatozni az amit autodidakta tanultam programozás, animáció és weblapfejlesztés ágon.

2019. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jó, örülök, ha tényleg nem nézel le más embereken a munkájuk miatt
2019. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de majd elmondják az interjún hogy mikortól számítanak rád. Veszíteni nem veszítesz, úgyis elektronikusan küldöd a CV-d, elküldöd és meglátod mi lesz. Az benne van a pakliban, hogy csak az év végi hajrára kellesz és januártól még próbaidő alatt kiraknak, meg az is, hogy végignyomatják veled a teljes ünnepeket.
2019. dec. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!