Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az igazgató azt mondta, hogy...

Az igazgató azt mondta, hogy mivel évek óta ott dolgozok, kérhetek tőle szìvességet, mivel többször kisegìtettem a bajból, így az adósom maradt. Szerintetek teljesìti?

Figyelt kérdés
Korábban hozott egy felelőtlen döntést, melynek következtével megvált egy kollégától. Arra gondoltam, hogy vegye vissza őt, aztán beszéljék meg a dolgokat egymás között. Ez teljesìthető szerintetek?
2019. dec. 11. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja, vagy ha mégis, akkor utána megint megválik tőle vagy tőled.
2019. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz ilyen. Vissza fogja venni.
2019. dec. 11. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire biztos vagy benne, akkor minek kérdezed itt?
2019. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyot kérsz, nem teljesíti.
2019. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Adósság is nagy, akár csilingelő érmékben is lehetne számítani. Gondoltam, előbb kikérem a vèleményeteket...
2019. dec. 11. 21:17
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Te ismered, lehet visszaveszi, de ha te így gondolod, akkor minek a kérdés?

Tudom, hogy nem ide tartozik, de ha már az igazgatónál tartunk... Ha nekem mondaná az igazgató, én randit kérnék tőle, vagy, hogy vegyen el :)) Olyan jóképű, és olyan kedves... Nem, mintha pont velem foglalkozna, a takarítónővel, de, amikor olyan kedvesen szól és rám mosolyog, mindig elhiszem egy pillanatra :))

2019. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez olyan romi. Viszont, erről nincs szó...
2019. dec. 11. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Mármint a te esetedben? Igen, gondoltam :)(
2019. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Maradj meg a realitások talaján! Teljesíthető és arányos dolgot illik kérni ilyen alkalomkor, - szerintem nem fogja a nevét adni ahhoz, hogy segget csináljon a saját szájából. Ha rám hallgatsz, ezt a kérést elveted! Talán egy szolidabb légkondi, hűtőgép, kávéautomata beállítása a rendszerbe, sötétítő függöny - túlzott napsütés ellen, korszerűbb monitor beleférhet, de ha elveted a sulykot, az biztos hogy nem használ. Óvatos legyél, mert más élni és más visszaélni egy helyzettel!
2019. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én tuti nem mennék vissza oda, ahonnan kirúgtak
2019. dec. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!