Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen Budapesten dolgozni?

Milyen Budapesten dolgozni?

Figyelt kérdés
Van itt “ vidéki ” aki odébb ált? Vagy bárki akinek elege lett abból, hogy hülyének nézik? (Kevés pénzért robotoltatják és elmondják örülj, hogy van munkád)

2019. dec. 17. 05:25
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Ezt vidéken is megcsinálják, csak Pesten van esély, hogy hamarabb találsz munkát is :) nem város függő, de minek robotolsz éhbérért? Elhiszem, hogy minden egyből kellene, jó meló, kocsi, lakás, de ezért tenni kell, annak pláne, aki szegényebb sorból származik, ennyi. Ne add fel és ne a gyk-n vetyeregj.
2019. dec. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én felkoltoztem igen, kerestem itt munkát. Nem tudom, mi a konkrét kérdés? Sokan jönnek fel vidékről..
2019. dec. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem néztek hülyének. Jó fizut adtak. Mégse tetszett. Most már külföldön vagyok három éve, itt tetszik.
2019. dec. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mész akkor menj az osztrák határ mellé. Nyugati fizetés évi 14x de magyar árak.
2019. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább az osztrák határt javaslom. Én Győrből jöttem Budapestre, nem értem miért néztek volna hülyének. Győrben is talán akadt volna munka, de Budapesten több a lehetőség, ha nem tetszik az egyik akkor ott hagyod és 1 hónapon belül lesz másik. :) Vidéken mindez inkább fél év - persze szakmától függ. A fizetés attól függ hol dolgozol. Nekem az Audiban dolgozó kollégám (ugyanolyan diplomával és tapaszalattal) többet keres, mint én Budapesten. Tehát a fizetés nem feltétlen jobb, persze ez is attól függ honnan jössz. Engem csak azért vontak kérdőre, hogy miért nem az osztrák határhoz költöztem BP helyett és milyen igazuk van egyébként, még csak messzebb se lett volna :)
2019. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* bocsi nem kollégám, hanem csoporttársam egy egyetemi képzésen aki az Audiban dolgozik, elírtam.
2019. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!