Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyibe kerülne a cégnek azt...

Mennyibe kerülne a cégnek azt mondani: „Kedves dolgozók, köszönjük az éves munkát, boldog karácsonyt és boldog új évet?

Figyelt kérdés

Állítólag nálunk azért nincsen a dolgozóknak semmi karácsonyra (ajándék, prémium, jutalom stb) mert nincs rá keret. Ezt most vagy elhiszem vagy nem ( a vezetőségi tagok olyan 400E m körül vesznek fel év végén karácsonyi jutalom címén...) de nem ez a kérdés.

Hanem az: „Mennyibe kerülne a cégnek azt mondani: „Kedves dolgozók, köszönjük az éves munkát, boldog karácsonyt és boldog új évet? „


Mert mi, a dolgozók még ezt se kapjuk meg, pedig ez aztán semmibe se kerülne. Csak figyelmességbe, de még az sincs.


2019. dec. 19. 11:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

hát épp ez lenne a lényeg, hogy ha nem őszinte akkor elcsépelt szöveg csak semmi több.


ezek szerint az itt dolgozóknak nem jár még egy őszinte köszönöm se az egész éves munkájukért?Keményen dolgoznak és minimált keresnek hogy aztán a főnökség magának és haveroknak 400.000-et osztogasson a semmire...

2019. dec. 19. 21:18
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg szólni a testvérednek, hogy valahogy nyomjon be a híres távközlési multi munkahelyére. Ott te is kapnál karácsonyra 400 ezres jutalmat.
2019. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

" be a híres távközlési multi munkahelyére"



Közgáz. Neki van nekem nincs. BME. Neki van nekem nincs.

5 év szakmai múlt a MÁV Informatikánál. Neki van nekem nincs.

2019. dec. 19. 21:27
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagy kár, hogy neked a három diplomád (ebből egy MSc, mint tudjuk) mindegyike értéktelen és sehol máshol nem fogadják el. Nem gondoltál rá, hogy legkésőbb a harmadik nekifutásra olyan papírt szerezz, aminek értelme is van?
2019. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pfuu ugyanezt énis kiírhattam volna. Soha, semmit nem kaptunk. Pont kollégáim panaszkodtak nekem valamelyik nap, hogy egy kézfogás, kedves szó is jól esne nekik. Milliárdos bevétel év végén, családi cégként és nem nagy multiként(!) szóval még lenne is miből. Lehet ez az egyik oka, hogy jövő év januárjától 3-an (ezen a telephelyen dolgozunk 6-an) dobbantanak, köztük hála az égnek, énis :D
2019. dec. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Balázska, az alapitványi iskolával mi van? Ott azért kaptatok valamit? :D
2019. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!