Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Menyit lehet keresni?

Menyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

Egy magyar gépkezelő földmunkagép papirokkal és több éves tapasztalattal meg B kategóriás jogosítványal

Menyit tud keresni külföldön?

( német ó. Hollandia, skócia)


2019. dec. 24. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég jól, viszont nyelvtudás nélkül sokra nem mész vele, ha nem érted mit kell csinálni.


Hollandiában nagyon jól lehet keresni, de a körülmények elég gyengék, plusz a munkásszálló sem egy nagy lakosztály.


Nekem ismerős volt kint Hollandiában húsiparban 1-1,5 M Ft-ot keresett havonta, de 12 órázás van.


Nézz róla youtuben vannak fent videók.

2019. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es az elég jó. Egy orvos keres 2 millát Svédországban,és azért az kicsit fellelősségteljesebb munka. Plusz ügyelet egy 70 ezres körzetben,ahol éjszaka egyedül kell kimenj a baltával rohangáló idegbeteghez az erdő közepén.
2019. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez ugyanígy van itthon is. A szerződéses orvos nem keres 180 nettónál többet, egy gyári munkás meg a 12 órázással megkeresi a 200-250 ezret, túlórával, műszakpótlékkal, cserébe a belét kihajtja. Szerintem nincs ezen semmi csodálni való.


Hollandiában sincs kolbászból a kerítés, pont ezért írtam, hogy érdemes a youtuben nézegetni róla videókat, mert pont azt a részét mutatja be, hogy a közvetítő cégek, hogy lehúznak, mennyire rossz szállásra kerül be az ember, meg ezek időszakos munkák 3-4 hónapnál többet ritkán van kint az ember, mert nem bírja fizikailag sem, hacsak nem valami biorobot.


Őszintén szólva én 28 évesen sem vállalnám már be, de van normális végzettségem, el vagyok itthon a kis irodai munkával, mégha kevesebb fizuért is.

2019. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!