Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkatarsam ugy dolgozik...

Munkatarsam ugy dolgozik szamitogep elott, hogy kozben dragonballt nez kis ablakban (fulhallgatoval). Kirugnatok?

Figyelt kérdés
Lehet igy egyaltalan dolgozni, fokuszalni a munkara??
2019. dec. 24. 18:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

Leírnád, hogy szerinted mi volt a rabszolgahajcsárság a válaszomban?

Az, hogy tőled és a rajzfilmezőtől is azt várom el, hogy a saját feladatait lássa el proaktívan? Ha csak ennyi a bajod, akkor igen, rabszolgahajcsár vagyok, vállalom...


#7

2019. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11 az a baj hogy ismerem a fajtad, es elvarjatok a kreativitast, de cserebe atlagbert ajanlotok :)
2019. dec. 24. 19:50
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

El kell hogy keserítselek. Ezek szerint mégse ismersz:)

De mindegy, neked most úgy is mindenki gonosz lesz, aki nem együtt háborog a csúnya, rossz kolléga miatt aki rajzfilmet néz, miközben te nem tudsz kitalálni valamit naplopás gyanánt, csak a másikat mustrálni:)


#11

2019. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy rugnam ki. Nalunk nem kell kis ablakkal kinlodni, 80 centis tv-n nezzuk amit epp akarunk, tv csatorna elofizetesunk is van. A munka meg ugyanugy el van vegezve.
2019. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
Jól végzi a munkáját? Ha igen, az sem érdekelne, ha simogatná a monitort, és Tubicámnak becézgetné. Ha meg nem végzi jól, akkor sem kirúgni kell azonnal, hanem szólni, hogy ezt szünetben, úton, vagy otthon legyen szíves.
2019. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Pont erre voltam kivancsi, hogy lehet-e igy dologzni. En nem tudnek, de attol mas tudhat. Ezert kerdeztem hogy lehet- igy dolgozni, van aki tud igy? Ha senki se tud akkor egyertemuen ki kell rugni.
2019. dec. 24. 21:23
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Ezerszer látta már a dragonballt, az csak egy jó illat a füle számára a háttérben;nem tereli el a figyelmét.
2019. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%

Nalam is mindig megy/ment valami millioszor latott sorozat az egyik monitoron kicsiben. Mar fejlesztokent is igy volt tizensok eve, es maig igy van - mar vezetokent.


Tolem akar teljes kepernyon is mezheto, ha vakon tud kodolni, ugy hogy meg az IDE-t sem latja. :) Amig a munka megvan, teljes a szabadsag.

2019. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 gublug ***** válasza:
79%

Dehogy rugnam! Elkernem tole!

En is tudok multitaskingolni!

Ha megcsinalja es jol a melot akkor hagyni kell!

2019. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy amíg jól végzi a munkáját, addig nem, de kétlem, hogy jól végezné a munkáját, igazán koncentrálni tudja..

Bár ki tudja..

Amikor adminisztrátorként dolgoztam, nyáron diákok csináltak ilyesmit és hát kellett dolgoznunk utánuk...


A válaszolókat meg megint nem értem.

Emberek vagyunk, ezért látjuk a magunk körüli világot, gondolataink vannak, óhatatlanul véleményt formálunk, gondolkozó lények vagyunk.

Elmagyaráznátok, mi a rossz abban, ha valaki névtelenül feltesz egy ilyen kérdést?!?!???!??

2019. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!