Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Informatikusként Finn vagy...

Informatikusként Finn vagy Észtországba mennél szívesebben élni, dolgozni?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold is a válaszod.

2019. dec. 28. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Finn, rengeteg infos ceg van jobbak az elet korulmenyek.
2019. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
A kettő közül Finnország, nemcsak az életkörülmények jobbak, de emberségesek, és a skandinávok ateisták is, és egyik legbiztonságosabb ország.
2019. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én éppen hívő vagyok, evangélikus, én éppen sajnálom, hogy kezdenek elfordulni ettől az északiak. SAzt hittem Finnországban még több hívő él, mint Észtországban, vagy jobbak legalább az arányok.
2019. dec. 28. 12:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

@2 Fogjuk már fel, hogy Finnország nem Skandinávia. Se a nyelv se a kultúra nem az.


Amúgy a válasz elég egyszerűnek tűnik: Finnország déli részének gyakorlatilag ugyanolyan a klímája, hasonlóak az észtekhez, csak többet lehet keresni. Mondjuk Tallinn szerintem jobb hely, mint Helsinki, de ez már ízlés dolga.

2019. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Maradok itthon.
2019. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért tegyük hozzá, hogy nem árt a kiválasztott ország nyelvét is megtanulni.
2019. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ki próbálnám mind a két helyet, kb egy teljes évet ott élnék mind a két helyen aztán választanék, miután meg van oda költöznék,ha egyszer meg unom akkor tovább állnék, amíg fiatal lennék én szerintem biztosan utaznék, például egy évet Észtországban élnék és szépen fel fedezném, aztán második év Finnország és kb addig így csinálnám még bírom és jól esik,persze nem árt ha van egy társad akivel meg tudod élni az élményeket, na és az sem egy rossz dolog ha a kollégád abban az országban él így ő tud segíteni abban hogy hova menjetek? esetleg ő is szívesen el kísér.

Szívesen lennék informatikus egy darabig,csak hát szerintem nem könnyű meló,gondolom sokat is kell tanulni és évek kellenek hozzá, ha jó vagy a munkában és beszélsz jól angolul akkor azért szerintem sok lehetőséged van akár milyen országba is menni,emellett be tudod utazni úgy mond a világot is.

2019. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező én ateista vagyok. 2-es válaszoló vagyok.
2019. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Jól van 4-es nem kell kioktatni,igazad van Finnország nem Skandinávia, véletlen az Északi Tanáccsal kavartam, mert annak Finnország is a tagja, illetve az Északi Miniszterek Tanácsának is.
2019. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
én észt, mert ott csinik a mufik, de egyébként egyik se, mert jó informatikus vagyok és itton is jól megfizetnek. Ha ilyesmi országok között valaszthatok akkor inkább Norvégia, de ott inkább kutyakiképző lennék.
2019. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!