Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a foglalkozásod és szereted e?

Gublug kérdése:

Mi a foglalkozásod és szereted e?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkanélküli. Annyira nem bejövős.


Ugyanitt: 27 éves, agrár-gazdasági diplomával állást keres Budapesten!

Érdeklődni: privát üzenetben

2019. dec. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ideig medenceőr/csúszdakezelő, aztán rejtèly mi lesz...
2019. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Munkanélküli, az elején jól el voltam de most már azért kéne valamit csinálni, szerencsére még tudnak támogatni szóval nincs nagy gond, egyébként már járok egy képzésre, sok érdekes emberrel találkozom és beszélek így azért kapok egy kis motivációt ahoz hogy nekem hogyan is kéne csinálni a dolgokat hogy ne essek bele ugyan abba a hibába mint például ők.

21F

2019. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szakácsként végeztem a suliba, dolgoztam is benne. De nem az én világom. :/ most gyeden vagyok a kisfiammal, és imádom :)
2019. dec. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pénzügyes vagyok.(irodai)

Legföképp azért szeretem mert fizikailag nem terhel le (irto gyenge vagyok, mindenfele fizikai munkatol lesz valami bajom, pl koràbban varrtam, szétkopott a csuklom, azota sem terhelhetö, fàj az is, ha csak krumplit pucolok mert megmaradt a baj, külföldön takaritottam is, mig mindenki könnyedén ugrabugral, kihuz éjjeli szekrényeket mögötte porszivozni, gyorsan sereg forog, nekem màr 2 szoba utan "log a belem", meg ilyenek), valamint azèrt szeretem mert nincsenek kollegaim egyedül vagyok(korabban 1 kollegam volt) (engem mindig kigunyolnak kiközösitenek màs helyeken ahol több az alkalmazott), valamint mert nö a fönököm es nem molesztal nincsenek ffi-nöi konfliktusok abszolut mint korabban egy masik helyen ahol azert utalt a ffi fönök mert nem akartam vele szemèlyeskedni meg nem vettem tudatosan sem a kezdemenyezeseire a lapot. Erre allandoan orrolt ram mint valami kikosarazott barom.

2019. dec. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szociális terület, utálom.
2019. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vendéglátóhelyen amolyan mindenesként dolgozom. Szeretem, csak azt annyira nem, hogy hétvégén és ünnepnapokon van a legtöbb vendég, és alig van szabad hétvégénk. Ugyanitt éjszakai takarítókat keresünk, érdeklődni lehet privátban, a bér sem titok.
2019. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerzodeses katona, nem Magyarország.

Könnyű meló, jo fizu, fizetett albérlet, korai nyugdíj.

Csak az új parancsnok a kakukktojas...

2019. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Hajléktalan: Egyszerű munka. Az a dolgod hogy nem kell dolgoznod és cserébe leszólítassz az embereket az utcán hogy adjanak egy kis pénzt és ha nem adnak akkor elküldöd őket az anyjukba. Öltözék fontos a állás interjún: Szakadt gatya,igénytelenség. És máris felvesznek. Élettapasztalat nem kell.
2019. dec. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Tovabbiakat is varok meg.
2019. dec. 30. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!