Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az MT-ben van erre vonatkozóan...

Az MT-ben van erre vonatkozóan valamilyen előirás?

Figyelt kérdés

Egy dunántúli gyárban dolgozom, két műszakban. Eddig normál tömegközlekedéssel jártam be, amit a cég 100 százalékban téritett. Így a bejárás napi kétszer fél óra volt. Csakhogy december 1-től céges buszt rendszeresitettek, ami ugyan ingyenes, de mivel nem a főúton megy, hanem az összes kis faluba bemegy a két város között a napi bejárás kétszer 2 órára nőtt. Persze mehetnék továbbra is tömegközlekedéssel, de arra már nem jár semmilyen támogatás. Az autóval való bejárást sem támogatják azóta. Másik céghez nincs értelme átmenni, mert azoknak ugyanilyen útvonalú buszaik vannak. Ugyanennyi lenne a bejárási idő. Ahol most vagyok, ez volt az egyetlen, ahol eddig nem volt céges busz.

Van arra valamilyen törvény adta jogom, hogy továbbra is kapjak valamilyen támogatást, vagy kénytelen leszek továbbra is napi 4 órát kidobni az ablakon napi 1 óra helyett?



2020. jan. 14. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem megérné inkább kifizetni egy bérletet, mint hogy 2x2 órát utazzak. Gondolom ha fél óra a buszút, nem sokkal több, mint 20-25 km a munkahely.
2020. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen 25 km. A bérlet 17.800 lenne. Ennyit nehezen tudnék nélkülözni a nettó 140-150.000-es fizetésből.
2020. jan. 14. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!