Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes nemzetközi fuvarozásba...

Érdemes nemzetközi fuvarozásba bele kezdeni 22 évesen furgonnal?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásolja a magánéletet? Olaszország, Franciaország, Németország, Hollandia, Románia, Csehország azok amik jellemzőek. Van egy barátnőm akit imádó, de ez a munka mennyire venne el tőle? Még nem élünk együtt egyébként, általában hétvégente találkozunk, néha hétköznap. Illetve megélhetésre ez elegendő fizetést nyújthat, ha albérletbe szeretnék költözni Győr környékén? Köszönöm szépen a válaszokat!

2020. jan. 16. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

sajáttal ne kezdj. először alkalmazottként kezdj. ha odamész ahová írtad nagyon befolyásolja, keveset leszel otthon. ha otthon akarsz aludni gondolkodj el a buszozáson.

ha van kérdésed írj pm-t :)

egy logisztikus

2020. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lassan ugyan annyi leszek mint te,én nem a pénzért akarom ezt csinálni,nem fizet annyit hogy megérje távol lenne főleg olyantól akit szeretünk ezt később általában szerintem meg bánja az ember,leginkább én is csak azért akarom ezt csinálni mert szeretek vezetni,szét akarok nézni a világ körül ha esetleg lesz egy barátnőm akkor őt is el vinni,esetleg pár hónapot kettesben utazni így,új emberek megismerni,stb..

De ezekután be fejezem, pár év múlva sajnos ennek a munkának lőttek az új szabályok miatt.

Először egy futár cégnél próbálkozz kicsi gyakorlatot szerzel,aztán nyáron mehet a nemzetközi,ez a munka arról híres hogy nem vagy otthon van hogy hétvégén is kint kell maradni,ez egy külön életforma ami mellet nem nagyon tudsz tervezni,sok helyen hajtani kell,éjjel-nappal,nagyon kevés cég van ahol nem hajtanak,érdemes ki próbálni de nem a pénz miatt,inkább akkor a kamionozást javaslom, napi bejárós is van vagy hetelős esetleg 2 hét munka 2 hét pihi 320-350000Ft de ezt napi bejárással is meg lehet keresni esetleg még többet is, furgonozással 250-400000ft fogsz keresni ahogy már mondtam pénzért nem érdemes ezt csinálni.

Sok sikert.

2020. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Egyik haverom csinálja ezt. Volt, hogy éppen megjött Ausztriából, és már mehetett is Lengyelországba. Kérdem tőle, hogy a barátnője ehhez mit szól... Nekem annyit nem ér, hogy el távolodjak. Egyébként alkalmazottként csinálnám. De gyárban megrohadni 8-12 órán keresztül nem bírok egyszerűen.
2020. jan. 16. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnő mellett nem. Am ha szeretsz vezetni, akkor jó dolog. Én 21 évesen kezdtem, 10 évig csináltam, és csak párhetes kapcsolataim voltak, egész héten oda voltam, hétvégén itthon, vagy csak szombat délutántól hétfő reggelig. Senki nem díjazta, ott hagytak. Fizetni nem fizetett rosszul, mert többet mentem mint az átlag, napi 14-16 órát levezettem, húztam a maxi furgonokkal a hosszú futót, így kaptam jobb munkákat, de nem érte meg, mert a fiatalságom ráment. Volt pénzem, de nem volt életem... Döntsd el melyik a fontosabb neked...
2020. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Éppen ezért nem vágtam bele végül.
2020. febr. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!