Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szombathely vagy Kecskemét?

Szombathely vagy Kecskemét?

Figyelt kérdés
Melyik városba érdemes lakni munka szempontból?
2020. jan. 26. 21:47
 1/8 Barnabas333 ***** válasza:
Ha szeretnél átjárni Ausztriába akkor Szombathely egyébként Kecskemét. De más szempont nincs? Család, rokonok, haverok...
2020. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom más nyelven ezért csak az országban dolgoznék. Az a helyzet, hogy 23 vagyok és teljesen egyedülálló. Jelenleg albérletbe lakok Kecskeméten több mint egy éve és nem igazán érzem itt jól magam. És szerintem lehetőségek se olyanon mint pl. Szombathely vagy Győr
2020. jan. 26. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkét helyen van átlagos embernek, átlagos munka.

Szombathelyen - nyelvtudás előnyben - ausztriai is.

Én Kecskemétet kifejezetten kedvelem, laktam is ott, de készülök visszaköltözni. Innentől kezdve már csak a vásárolni kívánt ingatlan és annak a városban elhelyezkedése számomra a döntő.

2020. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2

3-as vagyok és egyszerre írtunk.

A 2-es válaszod alapján akkor nem is értem a kérdésed!

2020. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozom sokat olvastam hogy arra jobbak fizetnek. Vennék arra a környéken egy házat valamennyi hitellel önerőm is van 2 millió
2020. jan. 26. 22:08
 6/8 A kérdező kommentje:
3.mas tudom hogy hülyének néz ki Kecskeméten lakok és megkérdezem, mégis kíváncsi vagyok mi a véleményed
2020. jan. 26. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg Szombathelyet albérletben ha tetszik maradj és vásárolj házat.

Állítólag Tatabánya sem rossz hely.

2020. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szombathely semmi esetre.


Győr.

Munkahely szempontjából ha gyári munkát keresel 1001 lehetőség kinálkozik. Az Ipari Parkban folyamatos felelvétel van majdnem mindenhol.

2020. jan. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!