Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet túlélni Ausztriában...

Hogy lehet túlélni Ausztriában a téli szezont?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk kint, de minden nap egy kínszenvedés. Reggeltől estig meló, aludni alig alszol, a régi kollégák kiabálnak veled mindenért, folyamatos stressz. Mit lehet tenni hogy ez könnyebb legyen? Mások hogy bírták ki?
2020. jan. 28. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Miből gondolod, hogy ez csak télen van így?
2020. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, de én télj szezonon vagyok most itt :D
2020. jan. 28. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennek akkor sincs semmi köze az évszakokhoz.
2020. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem ilyen legalja munkát kell vállalni.
2020. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha vendéglátóiparban dolgozol, a nyári szezon még rosszabb lesz.
2020. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vonatkoztassunk el a téltől, egyáltalán hogy éljem túl ezt a szezont? A nyári szezon felejtős, soha többet. Csak most már nem akarok hazamenni ha már ennyit kibírtam
2020. jan. 28. 09:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit érhetőbben, konkrétabban leírhatnád a helyzetedet. Csak szezonálisan, pár hónapot vagy kint, utána mész vissza Mo.-ra?
2020. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, április végéig tart a szezon, utána megyek haza, csak már egyre nehezebb
2020. jan. 28. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó munkahelyet kell találni, ez a titka és oda rendszeresen visszajárni szezonozni. Tesóm most van kint először, nyelvtudás nélkül, de megfogta az isten lábát. 1450 Netto, 6x7óra munka per hét, saját szoba és fürdő, 3xétkezés. Szóval ilyen esetben szerintem kibírható, még energiája is van az embernek kikapcsolódni. Amit te írtál az nem tartható, teljesen felőrli az embert. Legközelebb próbálj meg jobb helyet találni, ha nincs nyelvtudásod, akkor amikor hazajössz, a nyelvkurzus legyen az első. Érdemes ismerősök körében kérdezősködni, hogy tudnak a fentebb leírtakhoz hasonló helyet, ahol normális körülmények között dolgozik az ember, normális munkaidőben. Tesómnak is így jött össze, beajánlották. Most ebben a szezonodban sajnos a megszoksz vagy megszöksz elv érvényesül. Kitartást kívánok neked!
2020. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 szezon van mögöttem. Én pincér vagyok. Jó helyet kell kifogni. A fáradság nálam is mindig probléma. Egészségtelen de én pörgetőtablettákkal bírom. (nem drog) A legtöbb dolgozó minden este iszik, füvezik vvagy nyugtatókon él. Koncentrálj a pénzre. Egy téli szezonban 3 millió simán megvan 🙂
2020. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!