Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Györben audinál mekkora...

Györben audinál mekkora fizetés várható ha csak érettségim van?

Figyelt kérdés
Jelenleg Kelet Magyarországon túlórával sincs több mint netto 160 ezer,ahol nincs túlóra több müszak ott nettoa145 ezer FT gondolkozom költözésen ez a pénz semmire se elég.

2020. febr. 2. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Igaz, én nem az Audiban dolgozom, de közel lakom Győrhöz illetve a munkám által rengeteg munkahely bérezését ismerem. 300 körüli nettót meg lehet keresni gyártósoron. Nem ismerem a feltételeket, nem tudok bővebb infót mondani, én csak az eddigi Audis ügyfeleimből kiindulva tudom ezt mondani. De nyilván pontos összeget és munkakört sem fogok mondani, mert köt az adatvédelem. Szerintem ez a 300 körüli nettó, megfelelő válasznak mondható.
2020. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az már nagyon jó,jelenleg szülöknél élek és lakbéren kivül mindent fizetek marad így 100-115 max ott többre kijönnék és független is
2020. febr. 2. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal létszámstop van. Amúgy albérlet a fél fizetésed elviszi itt és még nem ettél, de te tudod.
2020. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

300K netto havonta és jól írják. létszámstopp van. Valamint tervben van, hogy leépítenek és elöször a külsösöket bocsajtjak el.

Bele kell kalkulálnod, hogy Györben az albérletárak magasak. Mielött döntesz érdemes megnézned az ingatlan.com-on a bérleti árakat.

2020. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se nem Győrt, se nem az Audit választanám, de te tudod. Sokan azt gondolják, hogy az Audi a megváltás Magyarországon. Csomó jobban fizető hely van annál és nem hajtják ki a beled. De, ha te a nagy Audira vágysz ahol még szarni sincs időd kimenni, akkor hajrá.
2020. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!