Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek hány hónap/év...

Szerintetek hány hónap/év után illik szülni menni?

Figyelt kérdés
Pl egy nagy cégnél. Úgy szeretnék elmenni,hogy utána vissza is vegyenek. Jelenleg 1 éve vagyok ott.
2020. febr. 4. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Akkor szülsz, amikor akarsz. Nem vagy a szolgájuk.
2020. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy illik. Van ahova nem vesznek vissza, de olyan is, ahol tolerálják a 6 órát.
2020. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Távmunka lehetőségben nem gondolkodtál még a születendő baba cseperedésének figyelemmel kísérése mellett?


Esetleg az interneten böngészve találhatsz ilyen rendszeresen fizetős megoldásokat is... (legalábbis valamelyik keresztény magazinban olvastam ilyenről korábban. Talán a Képmás-ban?)

2020. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A jelenlegi törvények alapján kötelesek munkát biztosítani a cégnél ha lejár a GYES-ed, és újra munkába állsz.

Illetve ki sem rúghatnak ha már a kezedben van a kiskönyved. Ezt csak azért írom, mert az én "kedves" munkaadóm volt annyira aranyos, hogy amikor közöltem, hogy terhes vagyok, ki akart rúgni, hogy ne kelljen utánam fizetni az egyéb dolgokat, úgy hogy ott sem vagyok (veszélyeztetett voltam, így nem tudtam dolgozni). Viszont a kiskönyvvel a kezemben, "védett voltam". 🙂

2020. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%

Egy év után én még egy kisebb műtétet sem mernék bevállalni,ami két három hét kiesést jelent.

Ha munkaadó lennék öt évet éreznék korrektnek.N

2020. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!