Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek olyan konkrét nagyobb...

Ismertek olyan konkrét nagyobb céget/cégeket Budapesten, amely korrekt és az emberséges vezetőknek enged teret és jól bánik az alkalmazottakkal? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ismertek olyan konkrét nagyobb cégeket, ahol ez nem csupán marketing, hanem valóban korrekten bánnak a munkavállalókkal és a cég maga is nagyon korrekt? Ahol egy emberrel nem három ember feladatát végeztetik el folyamatos túlórákkal. Ahol valóban felismerik, hogy egyáltalán nem mindegy, hogy az alkalmazott hogy érzi magát a cégnél és nem egy futószalagos robotként, hanem emberi lényként kezelik. Ha ismertek ilyeneket, nagyon sokat segítenétek vele, ha írnátok nekem konkrét cégneveket. Csak mert én még sajnos nem dolgoztam ilyennél és nagyon szeretnék jelentkezni hozzájuk. (Diplomás, irodai pozíciókról van szó.) Nagyon-nagyon szeretnék találni már végre egy stabil, korrekt munkahelyet! Kérlek, ha tudtok (főleg személyes tapasztalat alapján), írjatok konkrét cégneveket. Nagyon köszönöm!

2020. febr. 7. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb létszámú helyen mindig lesz személyiségre visszavezethető gondok.


De pl a mi kis alkotó csapatunk (vállalkozásom) laza, megbízható s minden hétfőt egyik kávézóban kezdjük egy kis egyeztetés, beszélgetés keretében.


Manapság az ember a legtöbb helyen egy eszköz.

Nekem anno az volt a másodlagos célom a sajátjaim mellett, hogy olyan csapatom legyen, akikkel emberként is jól kijövünk egymással. (Én +4 fő)


A szellemi, lelki, fizikai szabadság kell egy alkotó csapatnak (művészet több ágán dolgozunk).


"Diploma"

Ha tudnád mennyire nem jelent bizonyos ágakon a papír lehet sírva fakadnál.


(S nem párszáz ezres fizuval teljesen legálisan)


"Irodai pozició"

Ebbe nagyon SOK minden beletartozik. 🙃


Általában 2 helyzet van:


A,. Valaki keze alá mész dolgozni, mindig kell alkalmazkodnod.


B,. Magad alakítod ki .

2020. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Egy-egy ajánlattal még nem mennél túl sokra, és mint az előző válaszoló is írta, egy irodaiba még nagyon sok minden belefér.

Itt van két oldal ami ezzel foglalkozik, nézegessed át és pályázgass. Tény, hogy vannak cégek akik nagyon is odafigyelnek erre. A felvetésed amúgy teljesen helyén van.


[link]


[link]


Itt meg véleményeket tudsz megnézegetni, bár azt nem mondhatni, hogy túl sok hozzászólás érkezne be, de részben ennek is hasznát tudod venni.


[link]

2020. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

Kedves 2.! Köszönöm a konkrétumokat!

Ha bárki, aki olvassa kérdésem, ír konkrét nagyobb cégneveket, ahol saját tapasztalata alapján valóban érdemes dolgozni, azt nagyon megköszönöm!

2020. febr. 10. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Interjun közöld elöre hogy fix m.helyet keresel es nem tulorazosat.

Minden bajodra kerdezz ra elöre

2020. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!