Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normalis hogy a fonok...

Az normalis hogy a fonok leordibal, aztan elrohan, utana meg orakkal kesobb visszajon es kotekszik meg kacsingat? Nem tudom ot komolyan venni

Figyelt kérdés

Leordibalt, aztàn orakig elment valahova, visszajott, nezett engem, nem tudta hogyan szoljon hozzam, aztan meg kotekedett velem, es kozben a munkatarsamra kacsintott amit en nem lattam es megint felidegesitett.

Nem tudom mar ot komolyan venni mert ahhoz kepest hogy 30 valamennyi elèg gyerekes.....


2020. febr. 8. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelezni kell hogy munkakapcsolatban vagytok ehhez tartsa magàt. Az epitö jellegü kritikat magyarazatot meghallgatod de kimeljen meg az ertelmetlen provokalastol. Köszönet.
2020. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, biztosan pont így történt.
2020. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez megint Balázska
2020. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen főnököm. Hol kacsintgatott, hol ordítozott. Meg bárkit kifigurázott füle hallatára a többiek előtt. Egy idióta, öntelt f.asz volt. Ez negyvenes volt. Sajnos a hülyeség nem korhoz kötött.
2020. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!