Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha olyan munkád lenne hogy...

Ha olyan munkád lenne hogy gépelni kell sokat, minél többet számítógépen, akkor milyen módszert alkalmaznàl?

Figyelt kérdés
Teljesítményre kapsz fizut. Milyen módszert alkalmaznàl hogy nagyon gyors legyél?

2020. febr. 9. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj meg 10 ujjal gépelni.
2020. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Gyors vagyok. Igyál egy kávét,hogy ne aludj be. De sokat segít,ha sokat írsz otthon,reflex szerű lesz már,oda se kell nézned, de sokat beszélgethetsz is,lényeg,hogy tudd melyik betű hol van,mer erre épül az egész,annyit gyakoroltad,hogy egymás után gondolkodás nélkül tudod írni a dolgokat.
2020. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 ujjas vakírásnál nincs hatékonyabb. A diktáló-rögzítő programok hatásfoka eltérő lehet, és lehet több munkával járna kijavítani utána a hibákat, mintha te magad írnád le. Plusz órákon át érthető tempóban artikulálva diktálni is jóval fárasztóbb, mint gépelni.
2020. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tanultam 10 ujjas gyorsírást, de nekem nagyon nem áll kézre. A csuklóm és a gyûrûsujjam enyhén kitekert pozícióban van és megfájdul egy idõ után. Valami freestylet nyomnék, ami hasonló, de kényelmesebb.
2020. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. De ez nagyon nehéz, ez a 10 újjas gépelés. Ezt akárki megtudja tanulni?
2020. febr. 9. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Akárki nem, pl van, akinek keze sincs.
2020. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csetelgess 0-24be,hidd el hogy beletanulsz,ez csak rutin,nincs semmi titka.
2020. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!