Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik a legjobb független...

Mik a legjobb független (otthonról végezhető, szabadúszó) munkalehetőségek?

Figyelt kérdés

Most fogok kilépni a munkaerőpiacra, és nem szeretnék 9-5-ig mókuskerékbe kerülni. C1-es angol és német nyelvtudással rendelkezem, és nagyon hamar beletanulok bármibe.


(nyilván taníthatok nyelvet, ez nekem is evidens, de más ötletekre is nyitott lennék. Pl. egy haverom külföldön magánnyomozó irodánál dolgozik, de tudtommal itthon ennek az útja sokkal nehezebb)


2020. febr. 14. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
IT
2020. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerösöm programozo matematikus. Jol keres és csak néha kell egyeztetnie a kollégáival amit ilyen konferenciabeszélgetésekkel szokott letudni. A fizetését is átutalják, igy több éve szinte csak a vállalati bulikra megy be a munkahelyére évente max 2 alkalommal. NEKED VALO!!!!!
2020. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy az IT-matekos vonal nagyon sokoldalú, mindössze egy baj van: ezekben sosem voltam különösebben tehetséges. Őszintén szólva nem is annyira érdekel. Inkább fenntarthatósággal, környezetvédelemmel tudnám elképzelni, hogy foglalkozzak.
2020. febr. 14. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Coach. Bár csak a végzettek 5-7%-a fog tudni egyedül ezzel a tevékenységgel foglalkozni.
2020. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl ügyfélszolgálatos vagyok itthonról. Egy barátnőm sales melót csinált szintén otthonról. Szerencsére manapság már akadnak lehetőségek.
2020. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Grafikus, játéktervező, modellező, könyvelő, internetes vállalkozási formák (pl alkotni nyugisan jó itthon s azokat eladni, egyéni megrendelések , beszélgetés és vázlatolgatom az alapján, elküldöm s elmondja okés-e vagy mit alakítsak azon...stb)



Amivel jól járnál még:

Olyan magyarokat megcélozni, akiknek gyenge vagy nincs angol tudásuk, de szeretnének neten érvényesülni

pl

Blog/vlog(felirat), kezdő weboldalak, olyan alkotóknak segíteni, akik angol nyelveken kapnak teljes projekt leírást e-mail-ben stb.


Pl nekem gyenge az angolom, olasz megy jól.

Tesóm csinálja nekem a fordítàsokat és válasz leveleimet velem leegyeztetve.


Cserébe KP vagy választhat bármit, amit elkészítek neki vagy valakiének pl ajándékba.


De a legfontosabb: szeresd is azt csinálni, amire fejet hajtasz.


Sokan eltunyulnak otthon és nem igazán élvezik azt amibe bele mentek.


Az otthoni munkákhoz kell egy alap rendszeres beosztás.

2020. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!