Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen Debrecenben lakásotthon...

Milyen Debrecenben lakásotthonokban dolgozni nevelőként?

Figyelt kérdés

Szociálpedagógus vagyok, jelenleg gondolkodom, hogy átmenetileg pénzkeresés miatt lakásotthonokban keressek nevelőként állást. Sajnos nem voltam ilyen jellegű intézményben gyakorlaton, így nem tudok róla sokat. Első és legfontosabb, hogy fiatal nőként veszélyes lenne -e számomra ilyen otthonban dolgozni? Ezt azért kérdezem, mert láttam, hogy 3-25 éves korosztályt kell nevelni és bennem van a félsz, hogy esetleg fegyelmezetlen, agresszív fiatalok is lehetnek ott. Éjszakásnak is lenni kell?

Pontosan mit kell csinálni egy ilyen otthonban?

Minden információ érdekel.



2020. febr. 19. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Éjszakásnak általában férfiakat szoktak berakni.

Nőknek pedig a nappali 8-16 ig vagy 12-20 ig. Legalábbis ha jól tudom. Nem annyira veszélyes mert az ott lakókat a cég választja ki nem pedig úgy van, hogy bárki bejöhet és ott lakhat. Tehát csak rendesebb családoknak jár akiken látszik, hogy akarnak változtatni. (persze ők se nagyon akarnak)

Többnyire papír munkát kell végezni. családoknak intézni az ügyeit meg ilyenek.

2020. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!