Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Heti 3x3 óráért a 140 nettó...

Heti 3x3 óráért a 140 nettó tisztán bejelentve kevés lenne nyugdíj mellett?

Figyelt kérdés

Egy nyugdíjas kollegám nyugdíj mellett jó dolgában nem tudja mibe kössön bele?


Innen ment nyugdíjba. Nyugdíj után is megtartották, de csak részállásban. Heti 3 nap jön alkalmanként 3 órát délután, amikor a napi nyüzsi már lement (irodai munkakör).

Az össz munkaideje 9 óra egy héten, más 1 nap többet van benn akár. Mindez a halál nyugodt délutáni időszakban.

És ezért tisztán bejelentve kap 140 nettót (+ ugye ott a nyugdíj ).


És még kevesli? Még ilyeneket mond hogy ennyi pénzért bejárni... hát NE járjon be! Hagyja itt! Más főállásban 40 órában nem kap ennyit! Vannak itt 110-120 nettóért emberek 40 órás főállásban.


2020. márc. 6. 16:29
1 2
 11/16 Micimacko67 ***** válasza:
39%
S te rém boldog leszel...szebben süt rád a nap...olcsóbb lesz a kenyér neked...amúgy meg dögöljön meg a szomszéd tehene is...
2020. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"amúgy meg dögöljön meg a szomszéd tehene is..."


Így van. Ősi magyar mentalitás. Hol éltél eddig? Nem itt?

2020. márc. 6. 17:08
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen nyelvoktató kapna 110-120 nettót 40 órás főállásban... magánsuliban (nem általános suliban...)

amivel összehasonlítottad a dolgot, szal' össze-vissza csúsztatsz is


(Jó) nyelvtanárok magán órákat is több ezerért adnak korrepetálás gyanánk, nemhogy ahol komolyan minőségi követelmények vannak és csoportot oktatni és stb...

2020. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Micimacko67 ***** válasza:

De itt...és nem értem az emberek jelentős részét...minek kell beleütni az orrodat más dolgába?

Szerintem te sem vagy mindig és minden tökéletes...vagy annak tartod magad?

Ha igen...akkor mélyen a földig hajlok az emberi nagyságod előtt..

2020. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"


Nem tudom milyen nyelvoktató kapna 110-120 nettót 40 órás főállásban..."


Ezt én hol írtam? Sehol.


Én azt írtam más 40 órában nem kap ennyit. Így is van. Ld gondnok. Heti 5 nap és nem 3 heti 40 óra és nem 9 és nettó 110. És nem rinyál hanem örül hogy van helye egyáltalán.

2020. márc. 6. 17:18
 16/16 Micimacko67 ***** válasza:

Sőt...képzeld el a közmunkások...még ennyit se keresnek...

Megkerdezhetem, te hogy jössz ebbe a történetbe? Te vagy a gondnok vagy te az undok kolléga vagy?

2020. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!