Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan állíthatom meg a...

Hogyan állíthatom meg a munkahely miatti hízást?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul keresek,havonta 160 ezer FT nettót,heti 5x8 óra, az egyetlen vigaszom hogy korlátlan ételfogyasztás van és annyi ennivaló marad hogy egész hónapra nem kell költeni kajára,teli van otthon is a hütö, viszont azon kapom magam hogy egyre többet eszem fél év alatt híztam 10 kgt. Már kicsit túlsúlyos is lettem

2020. márc. 8. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vigyél haza annyit csak épp az aznapi kaját.
2020. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Add el/ajándékozd el a kaját amit a melóból kapsz.

Most ha jobban keresnél se hiszem, hogy kevesebbet ennél, mert ez nem a pénzen múlik hanem rajtad, hogy ott van előtted és akkor már eszel.

Sokan akkor is esznek ha nincs valami rendben az életükben vagy ha unatkoznak, szóval ha találsz valami hobbit ami nem az evés az is segíthet.

2020. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. NEM a munkahely maitt hízol, hanem mert nincs önfegyelmed.

2. Vagy ne vigyél haza több kaját, mint amennyi jót tesz, vagy ha több van otthon, akkor ne zabáld fel az egészet.

2020. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pótcselekvés.

Szar az életed, és a kaja az egyetlen boldogság benne, pláne, hogy ingyen van, ezért mértéktelenül tolod magadba!

2020. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Otthon meg egésznap ülök a számítógép elött, kevés pénz a baj
2020. márc. 8. 14:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fogni bármire, de a kaja nem mászik magától a szádba..
2020. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 miért ha több lenne a pénz hova mennél?

10 ezer forintból simán járhatsz egész hónapban konditerembe. (de 20-ért már uszodába is mehetsz)

De ha olcsó jánoskodni akarsz akkor simán mehetsz futni/bringázni azok is jót tennének az egészségednek és ingyen vannak.

2020. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"kevés pénz a baj"


Ha kajára nem kell költened akkor nem olyan kevés az, legtöbb pénz arra megy el, amit kaján megspórolsz költheted másra. Amúgy meg nem a munkahely tehet róla, hogy nincs önfegyelmed, csak te magad.

2020. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet. Én is felszedtem kb 6-7 kilót, mióta a mostani munkahelyemen dolgozom, pedig edzeni is járok rendszeresen. Viszont mivel nincs kedvem dolgozni, és frusztrál a legtöbb feladatom, így folyton nassolok valamit, mert közben könnyebben rá tudom venni magam, hogy haladjak a munkával. Amikor otthon vagyok, akkor meg sokszor fél napig eszembe sem jut enni, nem érzek kényszert a folytonos rágcsálásra, ott nincs gond. Úgyhogy emiatt is megyek máshova dolgozni, mert ez így nem tartható állapot, a kedvem se jó, meg semmi se jó.
2020. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kell kajára költeni akkor 170k simán jó. Én 250et keresek de havi 50 körül van a kaja, 10 a kiegészítők.
2020. márc. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!