Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit és hol dolgozol? Mennyi a...

Mit és hol dolgozol? Mennyi a fizetésed nettóban?

Figyelt kérdés
Névtelenül leirod,hogy hol dolgozol és mennyi fizut kapsz kézhez? Kijössz az összegből amit megkeresel? Van hiteled? Vannak gyerekeid?

2020. márc. 21. 18:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, hogy minden olyan válasz le van pontozva, ahol a válaszolónak van egy kis karrierje...
2020. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
26%

Sehol, alkoholista vagyok és drog meg szexfüggö. Szüleim tartanak el.


22/f

2020. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
24%

3-500 ezernek mi köze a karrierhez? Az még egyszerűen az a kategória, h vagy hiányszakmában dolgozol vagy jól csinálod és megfizetik.

Karrierista pl a volt cégem műszaki vezetője, aki 3 nyelven beszélt, munkajogból doktorált, de utána elvégezte a BME villamosmérnökit is. Azzal kezdte, h 19 évesen addig bombázott külföldi cégeket (tökéletes angollal), míg eljutott egy német céghez műszerésznek. Pénzt gyűjtött, visszajött tanulni, majd usában folytatta.

8 éve van most itt megint, 5 év alatt a csőd széléről futtatta fel a céget.

A vele dolgozok elmondása szerint egy 11 órás repülőút, egy 5 órás konferencia után semmi fáradtság nem látszott rajta, miközben úgy tartott oroszul 2x90 perces előadást, h a nyelvet 1 évvel előtte, munka mellett kezdte tanulni.

Ilyen ember a karrierista.

2020. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
#33: Na pont ezért van lepontozva. Mert meséket költünk karrieristákról. Miközben karrierje lehet bárkinek, aki nem a belépő szinten tengődik élete végéig a munkaerőpiacon
2020. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
45%

33. Én nem dolgozom sem hiányszakmában és még csak nem is hajtom magam szét, hogy ezért megfizessenek.

Pusztán tanultam és ezen a területen 3-4 év tapasztalattal ennyi az átlagfizetés. Egyébként 26 éves vagyok.

A párom 29, ő egy vasúti kisebb magánvállalatnál dolgozik és nettó 500 ezret keres, 29 éves. Ő sem dolgozik hiányszakmában és mivel most itthon van home office-ban látom, hogy a napjának kb. a 20 %-át ha kiteszi a munka, mellette egyéni vállalkozóként keres "kiegészítő jövedelmet", amiből normál esetben befolyik még plusz nettó 200-300 ezer. Sajnos most ez, utóbbi javarészt kiesik, mivel ezt magáncégnél oktatásból szerzi.


Úgyhogy karrierje mindenkinek lehet, aki nem kicsapongó életmódban hol ezt csinál, hol azt. Amit te leírtál az inkább a túlbuzgó, mindig többet akaró.



21. voltam.

2020. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
46%

25ös vagyok. Előbb vágnám fel az ereimet, minthogy azt csináljam, amit a 33. leírt. Semmi élete az embernek, csak meló, meló és még több meló. Borzalom.

Amúgy igen, én szimplán az a kategória vagyok, aki egyszerűen jól csinálja, ezért megfizetik. Azt a 300-450 ezret úgy érem el, hogy napi kb 4 órában dolgozom, néha annyit se, mert ott a 2 gyerek, a kicsi még itthon is van velem. Lehetne több, mert megkeresnek még sokan, de több most csak a család rovására férne bele, arra meg nem vagyok hajlandó, hogy tőlük vegyek el sok időt.

Szóval ja, nem vagyok karrierista. De karrierje nem csak karrieristáknak lehet, máshogy is fel lehet építeni valamit, nem csak úgy, hogy a munkáról szól az élet, másnak meg nincs helye.

2020. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
140-et keresek, barátnőm 130-at. Barátnőm értelmiségi, én kétkezi melós családból származom. Ő a leendő marsi epertermésztés és a Jason Stetham történelmi emlékezete közti összefüggéseket elemezte (ebből is írta a doktoriját), én a csillagközi por kohászati és kerámiaipari felhasználási lehetőségeinek okleveles mérnöke vagyok. Mindketten kukásautók rakterét tiszrítjuk használt fogkefével.
2020. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
340 nettó, samsungban 12óra,cafeteriaval, tulora nelkul.
2020. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!