Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökömnek ma van a születés...

A főnökömnek ma van a születésnapja. Ti hogy köszöntenétek fel sms-ben, ha magázódunk?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Hetvegen biztimos nem köszöntenem fel. Max munkahelyen max vmi aprosaggal.

De a szülinap amugy is maganügy es csaladra tartozik inkabb. A nyilvanos az inkabb a nevnap nem pedig a masik kora tartozik az alkalmozottak orrara.

2020. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Ő felköszöntött téged?

Mert ha nem, akkor én kihagynám...

2020. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

4 hónapja dolgozom ott. Ez idő alatt nem volt még senkinek sem szülinap vagy névnap. Viszont én most fel szeretném köszönteni.

Csak nem tudom, hogy "Boldog Születésnapot kívánok" vagy " Isten Éltesse" sms-t küldjek neki?

2020. márc. 29. 09:41
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Látom gyorsan el akarod vágni magad a kollégáid szemében.
2020. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ők is felköszöntötték már ma reggel.
2020. márc. 29. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Akkor miért nem tőlük kérdezed, hogyan tették.
2020. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ők is felköszöntötték már ma reggel.":

mert ők már gondolom régebb óta ismerik.


Szerintem tök fölösleges az ilyen, tök pitizős feelingje van. Köszöntsd fel hétfőn, azt kész.

2020. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöd facebookon? Ha igen, akkor csapd oda az üzenőfalára, hogy "Boldogat", ha meg nem ismerősöd, akkor holnap személyesen. Minek foglalkozol vele ennyit? Nem kell túltolni ezt. Holnap vagy bármikor simán kirúghat a koronavírusra hivatkozva, nem ér ő meg ennyi figyelmet.
2020. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyula__ válasza:

Ismerősök között teljesen normális születésnapot köszönteni, attól, hogy a főnököd, nem kell megfosztanod egy kedves gesztustól. Nem leszel tőle stréber vagy nyalizós (kivéve, ha egyébként utálod, csak azért csinálod, hogy bevágódj nála).


Bármelyik forma megfelelő, de tartsd szem előtt, hogy csak a mondatkezdő szavakat és a tulajdonneveket írjuk nagybetűvel, ill. levélben a megszólítást és a címzettre vonatkozó névmásokat (Te, Neked, Nálad stb.).

2020. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!