Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok is van olyan ember a...

Nálatok is van olyan ember a munkahelyen, akinek az teszi ki a munkaidejét, hogy másokról információkat szerez, majd szereti továbbìtani ezeket? Független attól, hogy igaz-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Vásároltam tegnap a boltban, majd hallottam egy fekete hajú nőt mellettem, hogy a pasijaimnak vásárolok. Gondoltam magamban, hogy egy sincs, nem hogy több legyen otthon. Szekrényben nem bujtattam el őket. :)
2020. ápr. 3. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem ertem. Kinek a pasija? Most vasarolni voltal, vagy a munkahelyeden tortent? Kicsit zavaros a sztori nekem.
2020. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem úgy értette, hogy a férjének és a fiának vásárol, csak így rövidebb.

Az iroda, a szekrény és a te személyed hogy jön ide ("bujtattam")?

2020. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lényeg a pletykálkodáson van. Ha mások magánélete fontosabb mindig, mint az adott munkakör, akkor minek fizetnek az emberek neki? Ti nálatok hogy zajlik egy pletykás munkaideje? Szőke hajúakra jellemző ez.
2020. ápr. 3. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Gondoltam magamban, hogy egy sincs, nem hogy több legyen otthon. Szekrényben nem bujtattam el őket. :)"


Van itt egy nyelvész, aki meg tudná ezt fejteni? 😕

2020. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahol kettő embernél több dolgozik, ott törvényszerű, hogy legalább egy ilyen pondró van.
2020. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Én megpróbáltam értelmet keresni, 0 pont lett a jutalmam!
2020. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
De ezzel te is mit csinálsz? Más h×n rugózol?
2020. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk van. Szemrebbenes nelkul kerdez ( majd tovabbad) morning intim dolgokat.
2020. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!