Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több pénzt kap az új kollegám,...

Több pénzt kap az új kollegám, mint én pedig 90% úgyanazt dolgozik mint én, te mit tennél?

Figyelt kérdés
Voltál már hasonló helyzetben?
2020. ápr. 3. 12:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Kérdés: mi az a 10% különbség?
2020. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy 90%? Ha mas munkakor, csak sok feladat ugyanaz, akkor ez van.
2020. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen egyénileg egyeznek meg a munkavállalókkal, ezt hívják bértárgyalásnak. Lehet nyelvtudás miatt is többet kap, vagy más egyéb végzettség vagy kompetencia miatt.
2020. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%
Ez teljesen normális dolog. Ezért is van az hogy nem volna szabad a munkatársaiddal a keresetről beszélni.
2020. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél. Nem kötelező ugyanannyi bért adni. Voltam már olyan helyzetben, amikor 20 emberből nekem volt a legalacsonyabb a fizum, mert elbénáztam a felvételin, aztán olyan is, amikor engem vettek fel jóval több bérért, mint amit a többiek kaptak, mert annyit kértem, és szükségük volt rám.
2020. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Ez így normális. Mindenki annyi pénzt kap, amennyiben megegyeztek. Ha te belementél a kevesebb pénzbe, akkor te annyit kapsz
2020. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%
Meggondolnám, hogy ilyen körülmények között ott akarnék-e dolgozni a továbbiakban, és ha igen, akkor nem tipródnék ezen tovább, ha meg nem, akkor lelépnék.
2020. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%

" Ha te belementél a kevesebb pénzbe, "


Hát tőle soha senki se kérdezte meg mibe "megyek bele" megmondták ennyi a bér, ha jó jó, ha nem ott az ajtó.

Soha semmiféle bérmegállapodás béralku nem volt. Ennyi a bér maradsz vagy mész.

2020. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

"te mit tennél?"


Saját.

Dolgommal.

Foglalkoznék.

2020. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, én közalkalmazott vagyok, akárcsak kollégáim. Mindenki minimálbért kap. Én is annyit keresek, mint az, aki már 20-30 éve a pályán van. Politika az egész.
2020. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!