Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem erősen sorskísértés...

Nem erősen sorskísértés nyárra külföldi utat foglalni és azt mondani „nem érdekel semmi én megyek a tengerhez“?

Figyelt kérdés

Kollegám a munkahelyen. Lekötött egy külföldi tengerparti utat (Egyiptom) a nyárra. Ki is fizette. Azt mondja őt nem érdekli semmi ő megy ha akármi van akkor is.

Azért megjegyzem csak halkan


- megy, ha nem lesznek lezárva a határok és nem lesz tilos a kiutazás

- megy, ha ott Egyiptomban nem lesznek zárva és nem lesz tilos a BEutazás

- megy, ha üzemel majd egyáltalán a légitársaság és nem törli az összes járatát

- megy, ha nem lesz addigra karantén alatt egész Egyiptom

- megy, ha itt helyben kap akkorra szabit (és ha nem?)

- megy, ha lesz miből mert ha bedől addigra a cég, nem kap majd bért sem

- megy, hacsak ő maga meg nem betegszik addigra

- stb... amit kihagytam....


Szóval ez az egész nem erősen sorskísértő elhatározás???


2020. ápr. 14. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Miért foglalkoztat ennyire a kollégád? Az ő pénze, az ő dolga.
2020. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Miért foglalkoztat ennyire a kollégád? "


Ez a kérdés megkerülése és nem megválaszolása.

2020. ápr. 14. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Felsoroltad, hogy mennyi minden hiúsíthatja meg a terveit, az elhatározás önmagában kevés. Azonban, hogy a kérdésre is válaszoljak, igen ebben a helyzetben sorskísértés megtenni, mégha megteheti is, de kicsi rá az esély, hogy összejön neki. Addig még sok minden történhet.
2020. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bátraké a szerencse!


Egyébként valóban, ő tudja mint vállal...

2020. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Tettem már fel kérdést az ilyen emberekről, mint a kérdező. Ő nyilván standardban sem engedhetne meg magának egy egyiptomi utat. Az efféléket a jelen világhelyzet kvázi elégedettséggel tölti el, mert végre nem csak az ő tehenük döglik, hanem sokmindenki másé is.
2020. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még a vírus előtt lefoglaltam a szüleimmel egy szállást augusztusra a Sziget Fesztivál hetére a Balatonnál. Amíg a Szigetet nem mondják le, én is tartom a foglalást, mert ha megtartják a fesztivált, én azon a héten évek óta nem alszom rendesen, mert túlságosan odahallatszik a zaj. Július közepéig van időm erről dönteni veszteség nélkül, úgyhogy pillanatnyilag nem foglalkozom ilyen tekintetben a vírushelyzettel.
2020. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Jelen helyzetben bármilyen külföldi utat lefoglalni és kifizetni nagyon nagy lutri.

Ha nem tud utazni a fenti okok miatt akkor a teljes összeget bukhatja.


Nekünk is van júniusra foglalt utunk, még januárban befizettünk de 100%, hogy nem jön össze.


Mondjuk ha valamiért mégis lehetne akkor sem mennénk valószínűleg, mert lehet pont akkor zárnak megint határokat amikor kint vagyunk.

2020. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kollégádnak, én is ugyanúgy tervezem a nyári programjaimat (amit már jóval a korona járvány előtt elkezdtem lekötni) mint normális esetben. A járvány annyiban viszont keresztül húzhatja a számításaim ha semmi nem lesz nyitva. Na de hol van az még :)
2020. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!