Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetnék színész?

Hogyan lehetnék színész?

Figyelt kérdés

Még csak gimibe járok, de nagyon szeretnék színész lenni.

Már saját forgatókönyvet is írtam.

De szeretnék ezzel foglalkozni,csak egy teljesen átlagos gimibe járok, Nyíregyházára, nem tudom hogy lehetne innen "kitörni"

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 22. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Színjátszókör, statiszta szerepek, kisebb szerepek színházban, filmben, videoklipben, bárhol, majd színitanoda és később színművészeti egyetem. Egy kis tehetség, rátermettség sem árt. Hajrá!
2020. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a színművészetire. A honlapjukon megtalálod, hogy mi van a felvételin, ezekre készülj. Főleg, ha még nem tetted, menj el énektanárhoz (a járvány után természetesen), mert az egyéni, hogy kinek milyen gyorsan fejlődik, lehet neked sokáig fog tartani, nehogy kifuss az időből.
2020. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk most minden színház zárva van, de Nyeh-n van színház, ott próbálkozz be stúdiósnak, vagy statisztának első lépésben...
2020. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Ha névtelen, akkor amit fentebb írtak, ha híres, akkor térdelned kell.
2020. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most írom a 2. forgatókönyvemet, és nem akarok dicsekedni, de még én is megnézném ezt a filmet.

Csk nem tudom hogy kéne felvenni, mert ez egyenlőre csak az én agyamban létezik, nem tudom hogy mit tehetne csinálni.

2020. ápr. 22. 12:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szakirányosan tanulod a színészetet??
2020. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most akkor színész akarsz lenni, vagy forgatókönyvíró?

Nem bántásból, de ha tényleg ennyire érdekel ez a dolog, akkor érdeklődni kellene, kutatni utána és erre nem a gyakori a legmegfelelőbb oldal. Kicsit olyan érzésem van így, mintha ez komolytalan lenne. (Mennyi ideig is tartott volna a Színművészeti honlapján megnézni a feltételeket?)

2020. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez most jött, de nem hagyjatom ott a gimit meg apáék se értenék meg.
2020. ápr. 22. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta, hogy hagyd ott. Színművészetihez érettségi kell különben is, mivel egyetem.🤦‍♀️
2020. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Itsmebitses válasza:
Keress fel ilyen stúdiókat (pl Hungaro Media... Én ott vagyok leszerzodve, de biztos van más ilyen is) Én is gimis vagyok, én jelenleg egy fizetős tanfolyamon veszek részt, amikor elvégzem bekerülök a rendszerbe és onnantól elvileg fogok kapni felkéréseket pl reklámokba, kisebb szerepekre később filmekbe. A célom, hogy vmi ismertebb sorozatba legyek fontosabb szereplő (oké oké messze van az még de nem lehetetlen) szval már most is el tudod kezdeni színészi karrieredet, nem kell várni egyetemig. Mondjuk ahol én vagyok, az modell és színész egyben, de én igazából inkább a színész vonz, persze azért belefér egy két modell szerep is :)
2020. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!