Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik home office-ban dolgoztok...

Akik home office-ban dolgoztok, a 8 órából mennyi az a nettó idő, amit munkával töltötök?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12
2020. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyit mint eddig. Ügyfélszolgálaton dolgozok, ha hívás van hívás van, nem tudom az ügyfeleket későbbre tenni
2020. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi a munka.

2 és 12 óra között változik.

2020. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan napokon, amikor sok a melő, 10-12 simán, úgy, hogy észre se veszem. Olyan napokon, amikor nincs sok munka, mint ma, 4-6. Rugalmas munkaidőm van amit én osztok be, szóval ez nem csak home officeban vagy így. Itthon viszont produktívabb vagyok, mint az irodában.
2020. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy van-e munka, és ha van, akkor milyen. Szóval 1-2 órától a 6-8 óráig bármi lehet.
2020. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5: Nálam kb ugyanez.

Ma pl volt egy kétórás online konferenciám, de előtte-utána szinte semmi, max pár rövid e-mail, meg egy usa telefon...

2020. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nehéz ezt megbecsülni, mert gépnél ülök, néha ránézek hírekre, ilyen-olyan weboldalakra. Nem többször, mint bent, viszont bruttó több órát dolgozok, mivel este nehezebb kiszállni, ha benne vagyok, máskor 9-10 óra kb. a bruttó idő, most van hogy 11 óra is, és a nettó is több emiatt.
2020. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Persze, ügyfélszolgálatos melónál érthető, hogy nincs különbség, nem is ilyenre gondoltam.

Igazából csak kiváncsiságból kérdezem, hogy más hogy van vele, mert múltkor számoltam, hogy a bruttó idő hiába 8-10 óra, közben van "ebédszünet", amikor főzök valamit, vagy kimegyek boltba (persze csak 9 előtt vagy 12 után), stb, néha elálmosodom, muszáj picit lepihennem, meg közben is 45-60 percenként azért kell pihenőt tartani, mondjuk 5-15 perceket (attól függően, mennyit dolgoztam előtte gyhúzomban), egy kis házimunka stb, szóval a nettó idő, amit tényleges munkával töltök, jóval kevesebbre jön ki.

Egyébként én is sokkal produktivabb vagyok igy, hogy csend és nyugalom van körülöttem, és én osztom be az időmet, pl. én tavasz-nyáron szeretek korán kelni, általában 6 körül felébredek, 7-kor elkezdek dolgozni, s akkor napközben tarthatok több szünetet :)

2020. ápr. 23. 16:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahol 3 és 5 óra között, ha a reggeli standupokat nem számolom (amiken 1 órát hallgatok és 2 mondatot mondok általában)
2020. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én minden nap kb 7:40 kor jelentkezek be es 16:10 korul ki. Van hogy tenyleg megállas nélkül az egesz napot vegignyomom kb osszvissz 30 perc szunettel mert mikozbe kajalok akkor is dolgozok.


De olyan is van hogy egész nap kb 2 orat dolgozok effektíve :D imádom es a munkamat is

2020. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!