Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gáz és ciki hogy...

Szerintetek gáz és ciki hogy egy járványügyi szakember fél a fertőzéstől és otthon van fizetés nélkülin?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm az ÁNTSZnél dolgozik mint járványügyis és nagyon fél, szerintem gáz..
2020. ápr. 28. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Aggasztó inkább, kb. mint egy rohanó bombaszakértő.😅☝️
2020. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
69%

Hát, én elég fiatalka vagyok, de tegnap mikor arra keltem, álmomból felriadva délután, hogy megfulladok, igen bexartam én is. Pedig már jó ideje elkaptam ezt a nyomorságot, és nem az első légszomjamat okozta. A lábam lüktetett a félelemtől, pedig sebészeten dolgozom, nem vagyok félős kislány. Elég erősen koncentráltam, hogy az ablak mellett fuldokolva, hogy figyeljek a légzésemre, szorongatva a mobilom, hogy mikor hívjam a mentőt, hogy maradjak nyugodt. Szerencsém, hogy 2 percre lakom a munkahelyemtől.

Lehet ő már tud valamit, amit mi még nem, vagy nem tudom..de kiből mit hoz ki, ez a valós pánik amit a média is rányom az emberekre hetek óta.

Szerintem meg te vagy gáz, hogy lenézed.

2020. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez tipikus vesztes hozzálás nincs meg elégedve a munkályával és ha lehetösége van lóg.Rádásul fizetés nélkülin pénz se kel neki ez megint a tipikus hogy, naprol napra él.Más ember ha nem kap pénzt lép idö és energia pocsékolás amit csinál de tuti idö milliomos is az ember.Azt tudom hogy, az ilyenek nem terveznek csak sodrodnak mint a birkák.
2020. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

"ciki hogy egy járványügyi szakember fél a fertőzéstől "


Nem ciki, mert ő fel tudja fogni, hogy mivel jár, ha elkapja.


Te viszont egy h ü l y e p csa vagy mert nem tudod felfogni.

2020. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Mi a lótúróért lenne ez ciki?

Miért kéne tőle kevésbé tartania attól, hogy pont ezzel dolgozik?

2020. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha értene a szakmájához, és ezt csinálná, tudni lehetne, hogy pár nap vagy hét és borzalmas idők jönnek.


Szerencsére az ismerősödnél nem ez a helyzet.


Ettől még igazat adok 1#nek, és szerintem te nagyon ostoba vagy. Ha egy ember a saját specializációjához közeli témában reagál, az nem tudom, hogy lehetne ciki vagy gáz. Oké, ez az ember gáz, de mert ennyire nem ért ahhoz, amit csinál, de normális esetben pont azért nem lenne, mert ő szakember( lenne). Ő értene hozzá, ha tudja hogy reagáljon. Aki járványügyis, ne féljen a járványtól?


Ostoba vagy, de szeretlek.

2020. ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Azok az emberek a cikik, akik teleírják a netet azzal, hogy őket nem érdekli a vírus, ők mennek ugyanúgy közösségbe, találkoznak a barátaikkal, stb. aztán rá két hétre meg a rokonjuk írja ki a Facebookra, hogy belehaltak a vírusba. Amerikából tömegesen jönnek ilyen hírek. Kár, hogy utólag már nem lehet az arcukba dörgölni, hogy "nézd csak, miket írtál pár héttel ezelőtt, most meg egy hulla vagy, hahahahaha".
2020. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!