Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki állást szeretne...

Ha valaki állást szeretne váltani akkor mennyire ajánlott azt elmondani a jelenlegi munkahelyén?

Figyelt kérdés

Úgy értem addig amíg nem biztos, csak keresgél. Gondolom ilyenkor még nem lenne szerencsés, de akkor hogy szokták megoldani, hogy ne derüljön ki?

Ha munkahelyen hívják állás miatt, vagy állásinterjúra kell mennie, olyankor hazudni kell szemrebbenés nélkül?

Sajnos én nem tudok jól hazudni.


2020. ápr. 29. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Menj el szabira. Az időarányos részét úgyis ki kell venned.
2020. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterjú miatt szabadságot vennék ki, mert nyugodtabb lehetsz, és az fontos is az interjún
2020. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell szólni róla. Az ember arckifejezèse elárulja, ha váltásra adta a fejét...
2020. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ez lenne a helyzet,semennyire nem mondanám el.

Eddig szinte sose kérdezte a főnök,miért kérek szabit,pihenőnapot,vagy csúsztatást.

A telefon már neccesebb lenne,ugye fel kell venni,meg gyanús,ha sokszor kimész emiatt.

2020. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármit is mondani arról, hogy kivel beszélsz telefonon vagy hova mész szabadság alatt? A munkáltatónak semmi köze hozzá.
2020. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, de nem ment. Olyan időpontban volt az interjú, amikor nem mehettem szabadságra. 1 napra meg nem akartam " beteg" lenni, mert az is átlátszó. Ráadásul ketten vagyunk a főnökömmel, szóval úgy baromira nehéz. Viszont a semmire én se akartam felmondani.
2020. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csúsztattam (hamarabb jöttem el a melóból vagy később kezdtem) és reggel 9re vagy délután 5 utánra tettem az interjúkat, vagy ha közel volt, akkor ebédidőben mentem. Volt olyan is, hogy kivettem fél nap szabit rá, de a telefonos vagy rövidebb videós interjúkat pl. a munkahelyemen csináltam, foglaltam magamnak egy meeting szobát a célra és a céges laptopot használtam rá :D Itt mondjuk annyira nem foglalkoztatott, ha lebukok, ezért nenm rúghattak ki, rosszabbul meg már úgyse érezhettem volna magam annál a cégnél, akármit is csináltak volna.
2020. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!