Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fogászati asszisztensként...

Fogászati asszisztensként nehezen találtál munkát?

Figyelt kérdés
Csak mert konkrétan napi szinten nézem az állásokat és nem találok. Már azon is agyaltam, hogy az állami szférában is körbenezek. Ott vajon el kehet helyezkedni? Érdemes?
2020. máj. 13. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Aki az egészségügyben dolgozik, annak mindig lesz munkája.

"Már azon is agyaltam, hogy az állami szférában is körbenézek." Erről az jutott eszembe, hogy szállj le a magas lóról, kell a pénz vagy nem? De valószínűleg én értelek félre, bocsi. :D Tudom, hogy nem mindegy.


( [link]

2020. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Ott is érdemes szét nézni, valahol mindenkinek el kell kezdeni.

Úgy is kereshetsz állást hogy amelyik rendelő hozzád közel van azokat fel hívod és érdeklődsz, sok sikert.

2020. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is nézz szét az állami szférában is. Nek mindenkit vesznek fel 0 kilóméteresen egy fancy magán klinikára akik főleg gazdag külföldiekre specializálódtak :) Ja, amúgy ezzel kapcsolatban javaslom nézegesd az Impantcenter hírdetéseit, anno én azért utasítottam őket vissza mert semmi közöm a fogászathoz
2020. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Hol keresel?

DentalAPRÓ.hu oldalon napi szinten jelennek meg új hirdetések.

A fogászatok is most kezdenek ébredezni, lesz még bőven toborzás ne aggódj :)

Az állami szféra tapasztalatszerzésre megfelelő, de jó fizetést ott nem adnak. Ideiglenesen megfelelhet.

2020. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!