Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kicsinyes dolog lenne ha...

Kicsinyes dolog lenne ha felmondáskor mindent hazaviszek amit az évek alatt bevittem a munkahelyre? Még ha nettó értéktelen dolog is?

Figyelt kérdés

Szerintetek kicsinyes mondhatni pitiáner vagyok ha felmondáskor a munkahelyről mindent de mindent hazaviszek amit az évek alatt behordtam?

Még akkor is ha alig értékes vagy épp „kuka“ kategóriás dolgok?

Mire gondolok? Vízforraló (csupa vízkő öreg szar), mikrosütő (lassan kirohad az alja de még működik), fogas, falipolc, asztali lámpa, forgószék (na ez pl otthon be se fér...), meg irodai szirszarok.

Nem azért viszem haza mert annyira kellenek (van amit elviszek aztán az első kukába dobom majd).Azért viszem el hogy más ne használja. Azért pl a mikró a vízforraló stb úgy volt itt éveki hogy magamnak hoztam, soha senki meg nem kérdezte ha a tiéd használhatom-e mégis az egész cég rájárt és soha 1 köszönetet se kaptam. Hát anyátok. Elviszem.


Kicsinyes lennék vagy ez tök természetes? Végül is miért is hagynék ott egy tollat is ha az az enyém.


2020. máj. 19. 13:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez teljesen jogos. Ha a saját pénzeden vetted, a tied, eddig is csak jófejségből engedted másoknak használni.
2020. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Sunshinedoll ***** válasza:
21%

Szerintem pitiáner. Miután az egyik kollégámat a főnök elküldte, a kolléga betolta az összes vendégeknek félretett rágcsálnivalót és kávét :DDD Szerintem ez nagyon gáz.

Nyilván, ha a te cuccod és szükséged van rá, vidd haza, de én nem hurcolnék olyasmit, amire nekem itthon nincs szükségem.

Mit kezdenél otthon azzal a sok vacakkal, amit nem használsz? Csak kínlódás megszabadulni tőle.

2020. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

"Mit kezdenél otthon azzal a sok vacakkal, amit nem használsz? "


Semmit. Le is írtam van amit azért viszek el hogy az első kukába kivágjam de inkább az első kuka mint itt bárki is használja ha én már nem vagyok.

2020. máj. 19. 14:08
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Én csak azt vinném amire szükségem van.
2020. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

Vidd el magaddal. Gondolom majd tátognak, közölt velük teljesen nyugodt hangon, hogy te hoztad be, a tiéd, azt csinálsz vele amit akarsz.

Bárcsak láthatnám. :D

2020. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
23%
Vótmá’
2020. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

"Gondolom majd tátognak,"


MI az hogy tátognak! Időközben kiderült pl a lámpáról hogy "hát az a cégé" mondtam anyátok a cégé, még megvan a számlája.

2020. máj. 19. 14:19
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindent hazavittem. Még akkor is, ha mindenki használta. Majd szereznek be újat.
2020. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Amit te vittél be, haza is viheted. Én mondjuk a munkahelyen nagyra nőtt növényt már nem vittem haza, ahol ott hagytam, mert otthon nem lett volna hely neki, kukába meg nem dobom, az a növény nem ártott senkinek.
2020. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Ha jól érzéssel tölt el, akkor vidd el nyugodtan ☺️
2020. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!