Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha a cég ígéretér...

Mit tennétek ha a cég ígéretére beszereztetek volna néhány home office eszközt azzal hogy kifizetik és azóta se fizették? Azért 100.000-ről van szó

Figyelt kérdés

Amikor beindult a home, jeleztem a cégnek hogy nekem se webcam se otthoni nyomtató scanner nincs. Azt mondták semmi gond, vegyem meg kérjek számlát és fizetik.

Megvettem, számlát leadtam. Ez volt március elején. Azóta se kaptam egy fillért se, ezer ígéret ezer halogatás, ezer melléduma volt (elhagyták a számlákat-hát leadtam a másolatokat, majd a másolatok másolatait).

Pénz semmi.

Mit tennétek?

Az eszközök itt vannak nálam, persze eladhatom őket jófogáson, de így használtan jó ha ár feléért viszik. Vagyis buktam vagy 50.000-et mert 100 volt a teljes számla.


Mit tennétek?

Újabb tárgyalás a céggel újabb halogató semmi ígéretnek értelme nincs.


2020. jún. 7. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hivatalosan azok a holmik nem a tieid, hanem a cégé. Az ő nevükre szól a számla.

Írásban/emailben megvan, hogy miben állapodtatok meg?

2020. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatos zargatàs es az illetékeseket is. Akinek dolga lenne kifizetni könyvelni.

Nekem pl a tàppénzemet nem intézikk soha tud rola a fönök, a bérszamfejtöket bombàzom hétfötöl màr napi szinten e-mailekkel és telefonnal es màr ugy hogy rà is kérdezek hogy talàn vmi bajuk van e velem hogy szàndékosan visszatartjàk hogy nem küldik be a papirokat az oephez.

Ja hétfön az Oepnél kezdek hogy kiokitsanak hogyan tudnàm ezt magamnak intézni.

2020. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha felhuznak akkor elküldöm ugyanazt a mailt 10 szer egymas utan. Tele nyomom a postafiokukat vele.
2020. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Vagy ha felhuznak akkor elküldöm ugyanazt a mailt 10 szer egymas utan"



Én egész mást tervezek. Megírom nekik (szigorúan írásban közlöm tehűt) hogy az általam megvett és ki nem fizetett eszközök eladásra kerültek (én vettem jogom hát van eladni is) így a továbbiakban ha a cég azt akarja home-ban melót végezzek, lesz szíves eszközt adni.

A munka feltételeinek biztosítása úgyis a cég dolga minden vitán felül- a melós se otthonról viszi a lapátot.

Adnak eszközt és dolgozom.

Vagy megveszem de akkor a pénzt előre kérem.


Ezt tervezem, hétfőn meg is lépem.

Megvárom míg hétfő reggel utalják a bért, és ha megjött, utána lépek.

Akkor már sokat nem árthatnak nekem, a bér a kezemben kirúgni meg úgyse fognak akkora a hiány.

2020. jún. 7. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem adhatod el mert a cég tulajdona.
2020. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Van fejlemény?

2020. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!