Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásra való jelentkezésnél...

Állásra való jelentkezésnél van, hogy akár több napot is kell várni, míg válaszolnak az embernek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony, sőt olyan is van, amikor nagyon-nagyon hosszú ideig várhatod a választ.
2020. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában így van.
2020. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még most is van olyan állás, ahonnan nem jeleztek még vissza.. Pedig 2 éve dolgozom már :D


Meg egyszer rendeltem egy pizzát, ami soha nem érkezett meg.


Lehet, hogy egy napon mindkettőt megkapom.

2020. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy több évtizedet is! Van olyan cég, akitől 1991 óta várom a "visszajelzést"! -Nem vicceltem!
2020. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, jellemző: jó esetben visszajeleznek valamikor, rossz esetben nem. A korrektebbjei az állásinterjú végén jelzik, hogyan/mikor szólnak, nem szólnak vissza (itt értsd: ha nem szólnak vissza, akkor nem a tiéd az állás).
2020. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak több napot kell várni, az nagyon jó. 1 hétnél rövidebb idő alatt nem jeleznek vissza, inkább 2 hét az általános. Ha meg annyira nem jössz be nekik, hogy nem hívnak interjúra, tesztírásra vagy próbamunkára, akkor nem is kapsz visszajelzést.
2020. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!