Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a jobb szerintetek?...

Melyik a jobb szerintetek? Egyszer elmenni 2 hét szabadságra, vagy kétszer 1 hétre?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktátok?

2020. jún. 12. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
egyben két hét - akkor pihensz tényleg. S a két a hét egyben az igazából 16 nap a két hétvégével együtt.
2020. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer 1 hét.

1 könnyebb a visszarázódás.

2. nem szakad rád annyi munka egyben.

akár 3 külön alkalommal is kiveheted , könnyebb kibírni 2-3 hónapot egyben mint félévet..

2020. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

2: "nem szakad rád annyi munka egyben."


Ez a munka jellegétől is függ. Például mosogatóként vagy szalagmunkásként semmi extra munka nem szakad az emberre.


Szerintem amúgy a két hét egyben.

2020. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Munkakörtől függ.

Nekem a 2x1 hét jobb. Mert különben teljesen elúsznak a dolgok.

Ahogy írták egy betanított munkásnak mindegy.

2020. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ahogy írták egy betanított munkásnak mindegy."

Miért lenne mindegy? mintha ők nem dolgozni járnának be.. Az izmoknak is kell inkább a pihenés nemcsak a szellemi munkát végzőknek..

2020. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
5: De ott nincs az, mint az irodai dolgozóknál, hogy a szabadságod alatt az általad végzendő munkának csak egy részét csinálják meg helyetted, és amikor visszamész, halomban vár az extra tennivaló.
2020. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
#5: Egy betanított munkást nem vár meg a munka, mert addig más végzi helyette. Egy vezetőnek meg rengeteg feladata van, amit nem csinál meg helyette senki amíg nincs bent és ezt be kell pótolnia, de igaz ez rengeteg más szellemi területre is.
2020. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Miért lett lepontozva a hármasom? Talán én vagyok az egyetlen mosogatásban és gyári szalagmelóban jártas ember, akire soha semmi extra munka nem várt szabadság után? Mégis milyen extrák lennének? A két hétre, amíg távol vagyok, félreraknak nekem pár mosatlan tányért?
2020. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én amúgy nem mínuszoltam senkit. Egyébként szellemi munkáról van szó. Azt nem tudom mennyi munka torlódna fel, nem rég vagyok itt. Meg pályakezdő is vagyok.
2020. jún. 12. 12:23
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező,

próbaidő alatt nem "illik"/"szokás" 1-2 hét szabadságra menni. Ha meg még 3 hónap után sem tudod felmérni mennyi és milyen munkád van, akkor nagyon elgondolkoznék. A főnököd helyében biztosan. Nem tudom elképzelni, hogy milyen feladatok vannak, amik nem létszükségletek, így azokban nem kell helyettesíteni, ezért valószínűleg nem fogja megcsinálni senki, míg nem vagy bent és mennyi a határidős, aminél meg kell oldani a helyettesítést

2020. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!