Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen törvényt vagy jogszabál...

Milyen törvényt vagy jogszabályt sért aki azt mondja ő X cég alkalmazottja közben pedig soha nem is volt az alkalmazottja?

Figyelt kérdés

MI van akkor ha valaki mint a papagáj azt fújja fújja hogy márpedig ő X cég alkalmazottja-úgy hogfy nem az és soha nem is volt az? Még mesét is kerít körő hogy ő X pozícióban van, ennyit keres, ekkor vették fel stb.. és mindebőől egy szó nem igaz.


Ezzel milyen jogszabályt sért voltaképp?


(szemfüleseknek: Igen, a Korózs ügyről beszélek.. arról. )


Hogy mi van ha én X cég feje vagyok és jön valaki aki azt állítja én egy förtelmes főnök vagyok úgy bánok vele mint a kutyával... és én azt mondom erre állj, de hát az X ember soha az életben nem is dolgozott nálam egy napot se!


Na ilyenkor mi van ?


2020. jún. 15. 06:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a fidesz sem érdekel és a többi párt sem :D nem tudom ki szentel időt ilyeneknek
2020. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt a videót szerintem élő ember nem látta, míg el nem kezdtek csinnadrattázni, hogy hamisítvány. Azóta se, mert minek nézze meg valaki, ha egyszer nem igazi.
2020. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!