Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ügymenet ha kirúgnak...

Normális ügymenet ha kirúgnak egy embert akinek volt ide oda kulcsa és az összes zárat lecserélik a cégnél?

Figyelt kérdés

KIrúgtak valakit akinek sok helyre volt kulcsa. Főbejárat és sok iroda is.

Ahogy kirúgták az utolsó munkanapja + 1 nappal lecserélték az összes zárat.

(mondjuk nem értem minek az összeset elég lett volna a főbejáratot ha ott nem jut át, az irodákba se jut be)


Ez nem túlzás? Azt hiszik ha nem cserélik le a zárakat, bejön éjjel kirúgása után és kipakolja a házat?


2020. jún. 18. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Valószínű. Ez azért fura mert általában a cégek addig nem számolnak el a dolgozóval, nem utalják a fizut amíg le nem ad mindent. Persze törvényileg kötelező 5 napon belül utalni de ha valakinek van átadás-átvételi nyilatkozata és nem ad le mindent akkor azt le szokták vonni az utolsó bérből. Elég furi megoldás, de ők tudják
2020. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Ez azért fura mert általában a cégek addig nem számolnak el a dolgozóval, nem utalják a fizut amíg le nem ad mindent"


leadott az mindent a kulcsokat is na de miből állt neki lemásoltatni az összes kulcsot akár míg nálam voltak?

Erre nem is gondoltál? Hogy sokat nem ér leadatni vele a kulcsokat mert lehet az összesből van másolata.

2020. jún. 18. 19:10
 3/7 A kérdező kommentje:
"nálam" = nála
2020. jún. 18. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Balu.
2020. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Balu kapitny visszatért.
2020. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

"míg nálam voltak"


Elszóltad magad Bazsi.


Egyébként teljesen jogos. Nem csak fizikailag tárgyak eltulajdonításával lehet kárt okozni ám...

2020. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

" Nem csak fizikailag tárgyak eltulajdonításával lehet kárt okozni ám..."


Én amikor elmentem, le kellett adni az összes kulcsot. Kérdeztem is minek? Hát ha vissza akarnék élni vele, már rég lenne róluk másolatom.


De azzal a kutya se foglalkozott hogy a jelszavamat lecseréljék amivel be tudtam lépni a céges számlázóprogramba és százmilliós tételt számlázhattam volna ki akár! De a szaros kulcsokat elvették...

Logika fuck!

2020. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!