Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezdjek bele ha külföldön...

Hogy kezdjek bele ha külföldön szeretnék új életet kezdeni? Hol találok megbízható céget vagy személyt aki segítene ebben?

Figyelt kérdés
Nézegettem az állás hirdetéseket de nem tudom mennyire valósak, sajnos német nyelvtudásom nincs egyenlőre de Ausztria lenne az úti cél, így elsősorban olyat keresek ami nem igényel nyelvtudást vagy csak minimálisat.
2020. jún. 21. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtudás nélkül felejtsd el, mert ha nincs szerencséd, úgy fognak átvágni a palánkon ahogy nem szégyellnek.
2020. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Idegentől ilyenben ne nagyon kérj segítséget. Amúgy: pénz, pénz, pénz, és nyelvtudás. A többi az idő, energiabetektetés, meg némi szerencse.
2020. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Max kimehetsz dolgozni, de többnyire kulimunkát kapsz. Jobb a pénz mint itthon, de tűrni kell ha szar körülmények közt kell pl laknod. vagy igénytelen állatok a lakótársaid.
2020. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtudás nélkül teljesen kiszolgáltatott leszel! Plusz még jól le is húznak mindenféle simlis magyar közvetítőcégek...
2020. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül felesleges is kimenned, mert csak magadnak ártasz.
2020. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugy szokatak h pl epito iparban mesz csapattal vagy vannak kozvetito cegek, de en azt mondom h ha nem akarod megszivatni magad akkor vagy megtanulsz legalabb kozep szinten vagy ki se mesz. Ha angolod kozepszintu vagy jobb akkor is mehetsz.
2020. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz minuszba kerulve kalandos uton hazajutni, akkor felejtsd el.

Hasznalhato nyelvtudas egy. Rossz nyelvtudas is keves.

Ures zsebbel nem lehet. Ha mas nem, biztonsagi tartalek.

Nem art olyan szaktudassal rendelkezni, amire szukseg van. Szerintem igavono emberbol olyan is boven akad, aki beszel valamennyire nemetul.

2020. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megerősítem az előttem szólókat.


Csak itt a GYK-en tucatnyi kérdés volt az elmúlt időszakban, hogy jajjmitcsináljon, nem akarják kifizetni, vagy más összeget kapott, mint amit szóban ígértek, nem tudja mit írt alá a szerződésben, stb. stb. stb.....


(és most arról nem is mennék részletekbe, aki több kérdést írt ki arról, hogy "németbe" :-D hol lehet kapni teszkógazdaságos panírozott dínót... :-D )

2020. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha olyan céghez mész ahova nem kell nyelvtudás azaz / tedd ide -tedd oda...

Vagy nem igényel különösebb szaktudást...angol v gyakorlati előnyökben nem részesülsz.

A nagyobb cég nem tud átverni, és mindig akad segítség.

Nekem is volt.::))

2020. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

@ 14:34


De hogy fog jelentkezni bármilyen külföldi céghez, ha megmukkanni nem tud az adott ország nyelvén? Hogy fog magának bármit intézni? Lakhatás, bankszámla stb...

2020. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!