Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meló diák oldalán minden...

Nevenincs6969 kérdése:

Meló diák oldalán minden munka kivan rakva?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni dolgozni, de csak akkor csatlakoznek a melo diakhoz ha van olyan munka amit el is tudok vallalni. Az oldalukon vannak kirakva munkák, ott minden ki van rakva?

2020. jún. 22. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem ajánlom őket. Nagyon nem korrektek...
2020. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Nincs mindig minden. Ilyenkor nyáron majdnem napi szinten változik akínálat. Dolgoztam ott az irodán, délelőtt volt megkeresés pl szórólapozásra, délutánra már megvoltak rá az emberek. Ez ilyen alkalmi munka volt, esélye se volt a honlapra kerülni. Állandók se vannak mindig fent, ha megvannak rá az emberek. Ezért érdemes pár naponta érdeklődni, illetve tagság a lenni orvosi alkalmasságival, meg ami kell, mert ha van munka, akkor akár másnap tudnál menni, viszont ha nincs pl orvosid vagy nem vagy tag, az napok is lehet míg elintézed és akkor lecsúszhatsz a munkáról.
2020. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Én se ajánlom őket, én több munkára is jelentkeztem náluk, de annyira se méltattak, hogy reagáljanak rá valamit. Pedig minden feltételnek megfeleltem mindegyik munkánál. Jó, hogy ki vannak rakva a munkák, de hiába jelentkezel ha még annyit se mondanak hogy bocsi már nem aktuális, vagy van más ember, stb.. 😃
2020. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Schönherzet és az Y-diákot viszont meleg szívvel ajánlom. Mindig rendesek, mindig visszajeleznek és kevesebbet is vonnak le. :)
2020. jún. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!