Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szociális szférában vajon van...

Szociális szférában vajon van lehetőseg félallásban dolgozni? És jelentkezni érdemes meghirdetett pozicio nélkül is, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Pszichológia mesterszak mellé keresnék munkát. Eddig is dolgoztam, csak nem ilyen területen. Nagyon rutintalan vagyok még igazából az álláskeresésben is.. BA mellett ugyanazon a helyen dolgoztam végig, de az most megszünt a vírus miatt. Dolgoznom meg muszáj sajnos, mert magamat kell fenntartanom teljesen.
2020. jún. 25. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha magadat kell fenntartanod, az nem fog menni a szociális szférában félállásért osztogatott alamizsnából.
2020. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére koliban tudok lakni, és így nem albérletet kell kifizetnem. Azt sose tudnám....
2020. jún. 25. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pénzt is akarsz keresni, akkor inkább valami HR félállást keresnék egy nagyobb multinál, abból talán meg tudsz élni valamennyire.
2020. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a szociális szférát egyáltalán nem javasolnám senkinek sem.
2020. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!