Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki a szakmai...

Van itt olyan aki a szakmai gyakorlata alatt jött rà hogy nem szeretné azt csinàlni, amit tanult?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit csináltàl utàna?
2020. jún. 27. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Gazdasági vonalra kerültem, és a létra leges legalacsonyabb foka alatt kezdtem, úgy lépdeltem felfelé és terjesztettem ki az ismereteimet és az ágazatokat. Eleinte sziszi-fuszi munkának/épitkezésnek tűnt, de később kiderült, hogy a végső helyemen faló megállásnak döntő lépéseit szedegettem össze egyetem nélkül. Nincsenek véletlenek, mindennek oka van, csak van amikor még nem látható a cél, de ha rendületlenül lépegetsz a lápásod fogja mutatni a végcélt.
2020. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*való
2020. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*lámpásod
2020. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pincérnek készültem, majd úgy ahogy van megutáltam, iskolát is váltottam. Végül kereskedelemben kötöttem ki, most pedig a diploma a cél.
2020. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen gyakornokom
2020. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 mi lett vele? Mit csinàlt ès hogy vàltott?
2020. jún. 27. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi lett vele.

A teljesítménye olyan gyenge volt, hogy amikor lejárt a gyakorlati idő amire szerződtünk az egyetemmel bontottuk a kapcsolatot. A kilépő beszélgetésen derült ki, hogy nem olyan ez a terület, mint elképzelte. Elvileg írt egy elég gyenge szakdogát, de arra sem emlékszem, hogy végül hogyan és milyen eredménnyel végzett. Arra nem vette a fáradtságot, hogy ennyit visszajelezzen.


#7

2020. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!