Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hülyének nézik az embert, ha...

Hülyének nézik az embert, ha nem kéri a cafetériàt?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem vesződni vele, csak SZÉP kàrtyára lehet kérni az összeget. Nem gyakran jàrok olyan helyekre, ahol felhasznàlhatnàm, ráadásul nem annyira sok az összeg, hogy szerintem megérje az adminisztrációval a vesződés. Így inkább azt mondtam, hogy köszi, de ha nem tudom kp-ba kérni, akkor inkább hagyjuk, erre úgy néztek rám, mint aki nem normális...
2020. jún. 29. 17:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

Furcsa, hogy egy alkalmazott (gondolom nem a könyvelőd mondta, hogy az ügyvezetői honoráriumodnak legyen része az adómentes SZÉP-jövedelem), aki feltételezem, nem tesz el milliókat havonta, egyszerűen csak lemond róla.


Mi az, hogy "nem jársz olyan helyekre"? Étterembe? :D


Ennél az is értelmesebb döntés lenne, ha kérnéd, aztán odaadnád, vagy féláron elpasszolnád egy ismerősnek.

2020. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell? Add nekem! Jaaa, azt már nem...akkor igen, hülye vagy.
2020. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
igen, én hülyének néznélek... azért nem kevés összeg, csak el tudná költeni valaki...
2020. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem járok, rendelünk a párommal, de az összeg még egy heti rendelésünket fedezné az összeg. Van étterem, amit szeretünk, de ott nem élnek ezzel a lehetőséggel. Szórakozni sem úgy megyek. Szabadidőre is mire összegyűlne annyi, h érdemben elmenjek valahova, már kétszer megjárom. Magához a procedúrához sincs kedvem, minek nyissam meg másnak? Ilyen jelképes összegekért azt gondolom nem fogok vesződni, kicsit olyan van, de minek, vagy van is meg nincs is. Bocs, ha valakit megsértettem, de tényleg nem akkora az összeg, hogy megérné.
2020. jún. 29. 17:16
 5/28 A kérdező kommentje:
Szóval egy heti rendelésünket sem fedezné :) ezt akartam írni.
2020. jún. 29. 17:17
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
Számszerűsítenéd? Plusz a havi bevételed is érdekelne, hogy mihez képest vagy ilyen nagyvonalú. :)
2020. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6-os Szerintem ez most mellékes. A lényeget leírtam. De örülök, ha máshol annyi a cafi, hogy megéri.
2020. jún. 29. 17:24
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
Ne hergeljétek magatokat, jelentve van a kérdés. Csak provokálni jött ide.
2020. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮
2020. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos hülyének nézik azokat, akik nem óhajtanak élni ezzel a könyöradománnyal. Én is úgy voltam vele, hogy nem éri meg szenvedni egy akkora összegért, amelyre van pofája az adományozónak azt mondani, hogy támogatás. Még a "kilincs pénzt" sem fedezi, hogy napokon keresztül szambázol ilyen-olyan papírok kitöltögetésével meg sorokat ülsz/állsz, ha éppen méltóztatnak fogadni. Nevetséges az egész és nincs arányban a kapott könyöradomány a kibulizásába fektetett energiával, - egy kiadósabb reggeli lenyírja a havi szintű juttatást. Szórakozzon vele az, aki kitalálta! Persze amikor ezt kinyilvánítottam, akkor mindenki csodálkozott, hogy én ennyire nem becsülöm a kicsit, de ez olyan kicsi, hogy talán egy hajléktalan joggal örülne neki, másnak viszont nem hiszem, hogy őszinte örömet vagy könnyebbséget okoz. Ha rajtam múlna, simán lemondanék róla abban az esetben, hogy biztosan a hajléktalanok étkeztetésére fordítanák ennek az egésznek a fedezetét, - de ez itt egyáltalán nem biztos, úgyhogy megy a levesbe. Időközönként a párom rácsap a hátsójára, de különösebben nem érdekel, - ezért is intézi ő ezt a bohóckodást.
2020. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!