Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennél autószerelő állásinte...

Elmennél autószerelő állásinterjúra zéró tudással?

Figyelt kérdés
Elküldtem az önéletrajzom egy autószervizbe, reagáltak, hogy holnap mehetnék meghallgatásra. A fizetés fogott meg, meg hogy közel van, de közben elbizonytalanodtam. Autószerelő végzettségem van, az alapokon kívül nem tudok semmit (olajcsere, kerékcsere, fékbetétcsere, stb.) A vizsgán csak átcsúsztam. Szakmai tapasztalatot egyébként nem várnak, a fizetés is magas, szóval ezért is tűnik furcsának. (350 000 Ft)
2020. jún. 29. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Inkább ne vegyenek fel, minthogy kibsszanak, mert komoly károkat okoz a nemtudásom
2020. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Istennek hala elobb hajitananak ki, minthogy valaki balesetet szenvedjen a munkadtol. De oszinten. Te se gondolhatod komolyan. Rabolni masok idejet.
2020. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

2 fogyi válaszoló, gondoljátok rábíznának komolyabb munkát?

Nagyon hülyék vagytok...

Kérdező, úgyis leteszteltnek, mit tudsz, ha látják, kezdő vagy....kb az összes szemét melót veled csináltatják majd meg.

Műhelytakarítás, leltár, autók hurcibálása, stb

Fokozatosan egyre komolyabbakat majd.

2020. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp említsd meg, hogy nincs gyakorlatod. Ha szerencséd van tanítgatni fognak.
2020. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki se úgy születik, hogy kisujjában a szakma (bármelyikről is legyen szó). Ha szerencséd van adnak lehetőséget, hogy megmutasd magad, aztán idővel bele lehet rázódni.
2020. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A lényeg az, hogy semmiképp se hazudj. Mondd el őszintén, hogy nincs igazán gyakorlatod, de szívesen tanulnál, hogy minél jobb szakember lehessen belőled idővel. Aztán elválik, hogy ez megfelel- e nekik.
2020. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én autóvillamossággal foglalkozom. Én is úgy kezdtem hogy fogalmam szám volt a szakmáról.

De valahol el kell kezdeni.

Elején én is takarítottam, “motortereztem” Stb.

Másfél év múlva már egy 120millas bently csináltam.

És nem nagyon tanítgattak. Csak kitartás

2020. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!